Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet védekezés mellett...

Hogy lehet védekezés mellett teherbe esni?!

Figyelt kérdés
Egyre több olyan kérdést látok hogy “ védekezés mellett “ lettem terhes.. Akik így jártak, árulják már el hogyan?? Nem vita indító, csak kíváncsiság.

2019. márc. 18. 06:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Ugy, hogy 100% biztos módszer a némi élet elhagyásán kívül nem létezik. Minden fogamzásgátlasnak van hiba százaléka.
2019. márc. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
És sokak szerint a megszakítás is védekezés.
2019. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Úgy, hogy a "majd kiveszem időben" nem jön be! Van, akinek ez a védekezés, a gumi meg az éjjeli szekrényben, bontatlanul.
2019. márc. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Kiszakad a gumi, nem megfelelően használják az adott fog.gátlót (nem rakják fel időben, elcsúszik stb), ha hormonális akkor nem biztos, hogy a szervezet tud alkalmazkodni hozzá stb...
2019. márc. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én is a megszakításra gondoltam először.. mert ha még gumi hiba miatt is van valami, akkor ott az eseményutáni. Persze ha időbe beveszik..
2019. márc. 18. 06:52
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem spiral mellett sikerult..
2019. márc. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
A megszakítás nem védekezés, úgy hogy azt nem is kellene ide sorolni.
2019. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 nem mi soroltuk ide. de nagyon sok idi*ta embernek az védekezésnek szàmít.. és ha elmondod nekik hogy elvannak tévedve még neked állnak feljebb...
2019. márc. 18. 06:56
 9/16 A kérdező kommentje:

Olyat is hallottam már hogy “ szart sem ért “ az eseményutáni mert nem vették be időbe..


Olyat is hallottam hogy össze vissza szedték a fogamzásgátlót..


én tényleg nem értem.. második babám a 7. hónap próbálkozásra jött össze pedig aztán megtettünk mindent a kistesóért.. más meg agyba főbe védekezik és egyből terhes lesz 🧐

2019. márc. 18. 06:58
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Hoppá, kimaradt egy tabi, majd a végén felhúzom a gumit, megszakítást, Pharmatexet, naptármódszert nevezik védekezésnek. Akinek elhiszem, hogy nem tehet róla, az az, aki spirál mellett lesz terhes. Arra tényleg nincs ráhatása.
2019. márc. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!