Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség?

Szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Elsején kellett volna meg jönnie, 30.án volt pár másodpercig tartó furcsa de erős szurkálodás a méhem körül ilyen még sosem volt, és aztán ellezdett görcsölni, de nem törődtem vele mert szokott mielőtt megjön már előtte héten, de azóta erősebb görcseim vannak, erősebb joval mint a pms de gyengébb mint a menstruációs (az általában annyira fájdalmad hogy ha nem veszek be jo erős ibuprofent akkor a hány ingerem van meg ájulás kerülget) de ez most olyan normális erősségű görcs de sokkal erősebb mint a pms szokott, tegnap a nem várt utan 1 nappal fel nyúltam és a méhszájam szinte el se értem annyira magasan volt, ennyire még sosem volt mindig el éretem eddig nyugodtan a ciklusom bármely szakaszán, holnap akarok venni tesztet, de addig se hagy nyugodtan hogy ez vajon azért van vagy csak be beszélem magamnak :)
2020. máj. 3. 10:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%
Első vagyok! Ne törődj senkivel! Itt unatkozó rosszindulatú emberek vannak akik itt élik ki magukat mert otthon kuss a nevük! Én drukkolok neked! Írj majd mit teszteltél!
2020. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy, írni fogok :)
2020. máj. 3. 14:39
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem abszolút nem azzal van a bajom, hogy oda nyúlsz, a tampont is fel kell rakni, meg is kell mosni, természetes. Inkább az a furcsa, hogy így önvizsgálsz. Elég kattant dolog, szerintem.

Miért nem készültél teszttel, ha így nem várod, hogy ne kelljen ezt? Szorítok, hogy baba legyen, biztos izgulsz, de mi nem látunk beléd. Erre inkább a barátnők vannak, hogy tippelősdit játsszanak veled.

2020. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Most miért baj az, hogy felnyul a mehszajahoz? En sose nyultam fel, de nem ertem miert baj, ha valaki mégis felnyul.. Tesztet meg esetleg babonabol sem vehetett elore. De amúgy ha meg valaki nem vart napjan tesztel, akkor meg az a baj, miért nem 3-4 nap kesesnel teszi csak meg....

Erdekes emberek vannak a gyk-n, sokszor en is azt erzem, hogy mindegy mivel, csak bele lehessen kotni a kerdezobe. :D

2020. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És láttad, hogy én írtam valahol, hogy miért nem napokkal késés után tesztel, vagy mit kötekedsz? Nem orvos ő sem, mi sem, nem tudatjuk. Ilyen miatt magunkba nyúlkálni meg SZERINTEM nem normális dolog. Teszteljen, késés napján már azért szokta mutatni a teszt, vagy tippelgessen a barátnőivel. De most mi ezt így honnan tudjuk, komolyan? Attól, hogy más leírja, hogy ő így meg úgy volt, a kérdező nincs előrébb. Csak rá van forogva, oszt nincs más platform, ahol kattoghat rajta arc nélkül.
2020. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Csak hogy el mondjam egészségügyi gyógyszerész technikus vagyok(igen tanultam anatómiát is, és hogy hogy tudjuk magunkat meg vizsgálni, mikrobiológiát is, meg hogy előzhetjük meg a fertőzéseket), a munka helyemen nem vehetek tesztet, mivel a kollégák egyből rá jöhetnek és ha az is vagyok nem akarom hogy még kiderüljön. Eddig azért nem vettem mert 1 időben dolgozott itt szerbiában minden üzlet gyógyszertár 7-től 3ig így esélyem se volt munka utan vagy előtt be ugrani egy másik patikába, viszont ezen a héten már enyhültek a szigorítások így fél 5ig vannak nyitva, igy ma már el tudtam menni. A másik meg hogy fel tettem itt egy kérdés annak reményében hogy majd a válaszolók le írják hogy esetleg nekik is tényleg ilyen tüneteik voltak e vagy sem, vagy csak azért vannak ezek mert nagyon szeretnék babát és minden apróságot már tünetnek veszek.
2020. máj. 4. 16:34
 17/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sikerült teherbe esned, de ettől függetlenül minden apró hülyeséget jelnek veszel.
2020. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy magyarázkodnod kellene itt bárkinek is! Ha nem tetszik nekik görgessenek tovább de itt az a divat hogy jól beszólogatunk másoknak arc nélkül. Szorítok és írj mit teszteltél! Első voltam.
2020. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Kiírt egy kérdést, bárki hozzászólhat még akkor is, ha valaki nem azt mondja, amit hallani akar. Ilyen ez.
2020. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, teszteltel?

En is nagyon drukkolok.

2020. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!