Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség?

Szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Elsején kellett volna meg jönnie, 30.án volt pár másodpercig tartó furcsa de erős szurkálodás a méhem körül ilyen még sosem volt, és aztán ellezdett görcsölni, de nem törődtem vele mert szokott mielőtt megjön már előtte héten, de azóta erősebb görcseim vannak, erősebb joval mint a pms de gyengébb mint a menstruációs (az általában annyira fájdalmad hogy ha nem veszek be jo erős ibuprofent akkor a hány ingerem van meg ájulás kerülget) de ez most olyan normális erősségű görcs de sokkal erősebb mint a pms szokott, tegnap a nem várt utan 1 nappal fel nyúltam és a méhszájam szinte el se értem annyira magasan volt, ennyire még sosem volt mindig el éretem eddig nyugodtan a ciklusom bármely szakaszán, holnap akarok venni tesztet, de addig se hagy nyugodtan hogy ez vajon azért van vagy csak be beszélem magamnak :)
2020. máj. 3. 10:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jaj, jóvagymá! Ha nem tetszik egy hozzászólás, akkor görgess tovább.
2020. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!