Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet 2x ovu egy hónapban?...

Lehet 2x ovu egy hónapban? Vagy valami gond van?

Figyelt kérdés
Május elsején pozitív lett az lh tesztem. Tegnap csináltam 3at, mind negatív. Hő alapján mára jelöl ovut az alkalmazás. Csináltam egyet kíváncsiságból. Full pozi ez is.
2020. máj. 3. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Megmutatod a hot?

Amugy az alkalamzosok csak 2-3 nappal ovu utan szoktak jelolni ho alapjan az ovut.

2020. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Marmint a gorbedet, bocsi.
2020. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom feltölteni. Ez még csak teszt hónap, nem is elejétől mértem. Az ovuteszt a fura nekem :)
2020. máj. 3. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ovuteszt lehet kétszer pozi, lehet, hogy először nem repedt meg a tuszo, most meg remélhetőleg igen.

De ketszer is ovulalhatsz.

Az a gorbedbol latszik viszont, hogy volt-e már ovu.

2020. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

d7cdu2s4ywy6iqalm1ab.jpg

[link]

2020. máj. 3. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz megmondani, de szerintem még nem ovulaltal. :)
2020. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint logikus lenne a mai pozi ovu teszt? Amúgy fájdogál is a hasam :)
2020. máj. 3. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ha ma pozi, elvileg csak holnap ovulalsz. Ma legyetek mindenkepp együtt. :)
2020. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!