Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitséget szeretnék kérni....

Segitséget szeretnék kérni. Hő alapján nem volt még peteérés pedig ma kéne de még csak nem is mozgott a hőm. Adjam fel ezt a hónapot is?

Figyelt kérdés
Viszont tegnap enyhe vérzés volt amit középidős vérzésnek tudtam be, nem is mondanam vérzésnek inkább csak a toalettpapíron látható(már bocsánat)hasfájás is stimmel, a szúrkàlódás is szóval nem értem. Sőt elég jó a nyák is. Tegnap előtt 36,5 majd 36,7 most újra 36,5 :(
2020. máj. 5. 07:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ovulacios tesztet csinálj. homerozes előre nem fog infót adni.
2020. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A “kedves” nőgyógyászom azt mondta az hülyeség,mert mondtam neki hogy én használom ezt a tesztet. Majd pár nap múlva írt egy emailt hogy mégis csak jó használjam. Mondom mivan? :D
2020. máj. 5. 07:47
 3/17 anonim ***** válasza:

Görbével együtt biztosabb, de igen a görbe csak utólag értelmezhető, tehát, ha a szerint időzítene az ember simán lekésné a pé-t Ovu teszt biztosabb, vélt ovu előtt pár nappal elkezded, ha látod az erősödést már lehet ráugrani az emberre :D Pozi napon is és utána első negatív napon még nem késő. Sőt!


Nekem a terhes görbém kb ciklus végén kezdett bíztató lenni, de addig még a peteérés sem volt biztos XD Még a progim is alacsony volt az ovu utáni 7. napon... teljesen le is törtem, aztán mégis baba lett :)


Sőt voltak szép görbéim és uh-n kiderült nincs is peteérésem (akkor még nem használtam lh tesztet)

2020. máj. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is az LH tesztre szavazok, a görbe jó mellé, bár inkább utólag értelmezhető. LH tesztjeid mit mutatnak?
2020. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor ezekszerint nem lehet hinni a görbének?

Nekem is azt mondta nőgyógyász hogy nincs peteérésem de a vérvétel meg azt mutatta hogy van...

Az lh tesztek jókor voltak pozitívak mindig! De akkor még nem terveztük a babát!

Most ilyen a hőm,elég szar.. [link]

előző hónap 39 napos volt 4 napot késett ezért reménykedtem :( gyönyörű görbe volt de megjött....

2020. máj. 5. 10:26
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az előző

Ciklus.hu szerint ma lenne peteérés...de vérzek

Nem jár fájdalommal pedig nekem elég kegyetlenül fáj ha megvan..tehát ez biztos hogy mensi...

És nem annyi a mennyiség se...

Szerintem felejtôs a hónap....

2020. máj. 5. 10:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem teszteltél előző hónapban? Az a görbe teljesen rendben volt. Látom, előtte nagyon hosszú ciklusod volt, ha jól emlékszem 56 napos? Ennek tudni lehet az okát? Ha most meg 25 napos, akkor ezek nem túl biztató jelek 😔

Most kezdődtek a vizsgálatok?

2020. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem ugy voltam vele vàrok de mikor 4 nap késéssel megjött elengedtem hisz görcsöltem és erősen megvolt.

Jaa ,nem 56 napos volt nem jelöltem az az előtti ciklust január 30án megjött 25 napra aztán március 3án jött meg :)

Annyi volt a vizsgálat hogy a doki megnézett és elküldott vervetelre ahol minden jo lett meg a peteerest serkento hormon is nagyon jo!

3 havi tea kurát irt fel 1 honap van vissza aztan visszamegyek.

Hallottam a kozepidos verzesrol de nem tufdom ez az e,hasszurka is van par napja :/

2020. máj. 5. 11:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Jah, értem! Akkor lehetséges, hogy a 25 napos ciklusokban nincs pé-d. Vagy nem tudom...🤔 Milyen kúrát kell csinálnod? Esetleg nem zavarhatott bele a ciklusodba?
2020. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az a tea neve hogy lady ciklus. Mensi utan 1 héttel kell elkezdeni,1 hétig kell inni,most szombaton telt le az 1 hét. Ès 3 hónapon át kell inni.

Nemtudom :/ nemtudom ez most mi nekem :( kezdem feladni

Szerintem gyógyszer nélkül sose lesz babám :(

2020. máj. 5. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!