Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitséget szeretnék kérni....

Segitséget szeretnék kérni. Hő alapján nem volt még peteérés pedig ma kéne de még csak nem is mozgott a hőm. Adjam fel ezt a hónapot is?

Figyelt kérdés
Viszont tegnap enyhe vérzés volt amit középidős vérzésnek tudtam be, nem is mondanam vérzésnek inkább csak a toalettpapíron látható(már bocsánat)hasfájás is stimmel, a szúrkàlódás is szóval nem értem. Sőt elég jó a nyák is. Tegnap előtt 36,5 majd 36,7 most újra 36,5 :(
2020. máj. 5. 07:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Húha, a mostani görbéd alapján tényleg nincs peteérés :(


Peteérés serkentő hormon lehet, hogy jó, de az még nem biztosíték semmire. Alkalmanként normális, hogy nincs ovu, de, ha ez rendszeres, akkor tényleg valami gond van. Pajzsmirigy rendben?

2020. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az a baj nemtudom rendszeres-e mert 3 hónapja mérem :/ Azt tudom hogy évi 1-2x előfordul pé nélküli hónap lehet most pont az van :/

Igen minden okes,leírjam esetleg a vérvételes eredményem?

2020. máj. 5. 16:47
 13/17 A kérdező kommentje:
Az elmúlt két hónapban volt,hőmérőzés előtt lh teszttel láttam hogy van pé!
2020. máj. 5. 16:49
 14/17 anonim ***** válasza:
Milyen honerot hasznalsz es hol mersz? Minden honapban ugyanazt az eszkozt es modszert használod? En 2 honap kozott egysuer valtottam homerot. Akkora valtozas volt, magam sem hittem el, pedig markas honero volt mindketto
2020. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja es minden nap 7:30 kor mersz? Elotte nyugis 4 oras alvassal? (Utolso voltam, csak elfelejtettem ezeket is megkerdezni)
2020. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a hőmérő igen,7kor mérem nem tudom miért 7:30 van ott már átírtam :D

Hüvelyben mérem.

Sajna megjött 25 napra hasam is fáj,ez most ilyen :/ pé nélküli hónap volt :(

2020. máj. 6. 08:05
 17/17 A kérdező kommentje:
És igen megvan az alvás is,nem kelek fel éjjel :)
2020. máj. 6. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!