Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezés koronavírus idején?

Babatervezés koronavírus idején?

Figyelt kérdés
Nyáron akarunk próbálkozni a kistesóval, de a jelenlegi helyzet miatt olyan bizonytalan lettem.Akik most tervezik a babát, hogyan éreztek, mit gondoltok? Annyira bizonytalan most minden...

2020. máj. 5. 18:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Hajrá!
2020. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%
Felelőtlenség.
2020. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Én akkor teszteltem pozitivat, amikor megerkezett Mo-ra is. Semmilyen hatranyat nem erzem a virushelyzetnek, pedig sajnos 2* ugyeletre is mennem kellett eros verzes miatt.

A genetikai uh is zokkenomentesen megvolt, es amig ott voltam, lattam, hogy az amniocentezisek is mennek ugyanugy, mint eddig.

2020. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Mi 7 hónapja próbálkozunk de mi nem hagytuk abba.
2020. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

https://www.youtube.com/watch?v=o0NdJHpyews&ab_channel=%C3%9..


Ezt a kérdést anno még én tettem fel a Somának...:)

És ugye itt is elhangzik, én egy percig sem hagytam abba a babaprojektet, de azért elbizonytalanodtam én is, viszont abban nem bizonytalanodtam el, hogy nem fogok várni.

Maximálisan egyet értek a Somával, és ezt a kérdést is azok miatt a kismamák miatt is tettem fel, illetve sorsársaim miatt, akik elbizonytalanodtak ebben a helyzetben..:)

Hallgasd meg figyelmesen, aztán majd eldöntöd.

Én pozitívan állok a világ dolgaihoz ilyen téren, és nem várok.

Mire is várnék?

Soha de soha nem lesz olyan helyzet ami száz százalékig biztos..

Az élet meg közben elmegy mellettünk.

2020. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

3as, megkerdezhetem, hol voltal ugyeleten?

Amugy remelem jol vagy azota!! Elso babanal nekem is verzes volt, es megjartam parszor az ugyeletet, ezert is felek,most, hogy aktualis lenne a tesoproject. Nagyon szeretnem ha nem lenne nagy korkulonbseg, es vagyunk is ra, de nagyon ketelkedem. Egyik rokonom eüs, es nem mesel tul szep es kecsegteto történetek (nem szuleszeten dolgozik)

2020. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Elsö terhességem nehezen sikerült, sok mindenen mentünk keresztül. Talán ezért is vagyok félösebb. Született egy egészséges kisfiúnk császármetszéssel. Tavaly a második terhességem során elvetéltem, gondoltuk várunk egy picit. De most ez az egész...még a magánrendelések is bezártak. (fogorvoshoz se tudtam menni, mert begyulladt az állkapcsom).
2020. máj. 5. 20:43
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

6-os, a szegedi női klinikan voltam.

Pedig amugy nem vagyok ugyeletre rohangalos, soha eletemben nem voltam még, de abszolút pozitív tapasztalatom van. :)

Igen, azóta már jól vagyok, 14 hetes.


Nekem sem volt problémamentes az első terhessegem sem, de valahogy nem ijedtem meg, amikor pozitvat teszteltem es bejött a veszelyhelyzet, meg stb. Ami tényleg fontos, szerintem azt úgyis ellatjak.


Kérdező, te hova valosi vagy, hogy nem tudtal fogorvoshoz sem menni?

2020. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Mi nem álltunk le, várjuk a kistesót szeretettel. 😊 Ha minden miatt tologatnánk, sosem lenne gyerekünk.
2020. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
11.hónapja próbálkozunk 🍀 (Itt nem zártak be a magánrendelések)
2020. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!