Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire bízhatok a One Step...

Mennyire bízhatok a One Step tesztben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg a ciklusom 38.napján vagyok

(30-36 nap között szokott lenni). Ebben a hónapban nem figyeltem peteérést, szóval nem tudom mikor kellene megjönnie. Csináltam 2 nap reggel One Step tesztet, ez volt itthon. Ez alapján szerintetek lehet még esély, hogy sikerült? Sokszor olvastam, hogy másnak is halvány csíkos, és nem is voltak várandósok.


[link]



#Terhessegi teszt one step
2020. máj. 5. 23:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is eláztak. Valami jobb tesztet lenne érdemes használni az ismétlésnél, mert simán lehetsz terhes, de nekem ezek nem meggyőzők.
2020. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

Sokak szerint a jó teszt = drága teszt.

De addig már nem terjed a logika, hogy mindegyik tesztben ugyanaz az indikátor papír a lényeg, a tesztet körülvevő műanyagot kell megfizetni, ami semmivel sem javítja magának a tesztnek a minőségét. :-)

Nekem 2 gyerekem van és mivel berendeltem egy csomó One Step tesztet, ezeket használtam. Semmi probléma nincs vele, amikor terhes vagy, egyértelműen kimutatja.

Csak sokan nem képesek leolvasni egy teszteredményt sem. ;)

Amúgy ez pozitív, gratulálok!

2020. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, kedvesek vagytok, hogy írtatok! :)

Ma reggel még csináltam egy One Step tesztet. Talán látni rajta valamit. De a Predictor teljesen negatív, szóval valószínűleg én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy belefogtam egy ilyen szériába. 😅


[link]

2020. máj. 6. 10:22
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 12-es! Jó teszt alatt én például a sima Facelle tesztcsíkot értem 400 Forintért, szerintem az azért nem luxus és nem néz ki úgy sosem, mint ezek, amiket a Kérdező feltett.

Kérdező! Az utolsó teszted végképp értékelhetetlen szerintem, de ha a Predictor késésnél negatív, akkor az valószínűleg az igazat mutatja. Ha nem jön meg csinálj még tesztet, hátha...

11-es voltam.

2020. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem ezt a tesztet de halvány pozitívnak néz ki. Csinálj egy facelle tesztet. Az nagyon érzékeny, jó teszt és olcsó is. Én azt használtam és nem hazudott...amikor ennél halványabb csík volt rajta akkor terhes is voltam. Drukkolok
2020. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Én is ezt a fajta tesztet használom. Ha nem voltam terhes akkor teljesen fehér maradt , ha terhes voltam akkor jelent csak meg a második csík. 11ik napon teszteltem és nagyon halvány pozitív lett, két nap múlva már erősebb.
2020. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)

Pénteken kell mennem a dokihoz, azt mondta inkább csinaljunk egy labort és megvizsgál, amúgy is esedékes a rákszűrés, az lesz a biztos, nehogy megismétlődjön a vetélés.

Ha érdekel benneteket, majd megírom mi lett az eredmény! :)

2020. máj. 6. 16:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Mizu veled?
2020. máj. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, voltam pénteken orvosnál és laborban. HCG 371 lett,kaptam progeszteront. Reméljük, hogy minden rendben lesz! 🙂

(Nem lett pozitív tesztem, ezeken a One Step teszteken kívül 🤷‍♀️)

2020. máj. 9. 20:38
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szurkolok neked hogy minden rendben legyen❗❗ Nekem 8100 a hcgm és még semmit sem lát az orvos a megvastagodott méhnyálkahártyán kívül ami nagyon aggasztó. 😭
2020. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!