Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem! Nagyon megvagyo...

Teherbe estem! Nagyon megvagyok rémülve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, tehát leírom mi is a problémám, bocsánat, ha hosszú és nem érthető, de össze vagyok zavarodva! 16 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom, és a múlt hónapban jutottunk el odáig, hogy lefekszünk egymással. Most leszögezem, hogy védekeztünk óvszerrel, én sem tudom, hogy történhetett! Az utolsó menstruációm április 1.-én kezdődött, és 6.-án lett vége. Most május elsején nem jött meg, igazából nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget.. Barátomnak elmeséltem, azt mondta, nincs baj, biztos a stressz,stb.. Tüneteim nem voltak, de 7.-e óta feszültek a melleim, és rávettem magamat a tesztelésre.. Sajnos beigazolódott amitől féltem, 4 db teszten is erős 2 csík..:( Barátom, szüleim nem tudnak még róla. Azóta lehangolt vagyok, sírok, csak fekszek bent a szobában, semmihez sincs kedvem.. Én még szakközépbe járok, vendéglátást tanulok, még lenne 2 évem.. Nem tudom, mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam..:(
2020. máj. 10. 15:02
 171/180 anonim ***** válasza:
30%
Miert lenne benne, enyemek sosem voltak pl.
2020. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/180 anonim ***** válasza:
21%
Persze azért nem akkora durranás egy gyerek szuletes hogy rögtön már újságba is szerepeljen mindenki😃
2020. dec. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/180 anonim ***** válasza:
83%
Pedig be szokták tenni a megyei Hírlapokba és a Facebookos oldalukra is kirakják. Régen Somogy megyében laktam, ott is kirakták, most Fejér megyében lakom, és itt is mindig látom.
2020. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/180 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindenkinek rakjak ki fb-ra. En kifejezetten kertem, hogy ne tegyek :)
2020. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/180 anonim válasza:
66%
Sziasztok. Több okból kértem, hogy ne rakják ki sehova. Mindenki azt hisz ezentúl, amit akar, nekem ez a kérdés és oldal nem jelent többet semmit😘 Nem hiszem, h mostanában gyakran fogok ide írni. Aki szerint meg kamu, az gondolkodjon el, hogy melyik ép eszű ember csinálta volna ezt 37 héten keresztül🤣 Sziasztok.
2020. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/180 anonim ***** válasza:
25%

Heves megyeben sosem talalkoztam meg ujszulott listaval :)

Van itt par maniakus, aki minden kerdesben kamut lat, de mi erdeke lett volna barkinek ezzel szorakozni? Par napig talan, de honapokon at? Nem hinnem.

2020. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/180 anonim ***** válasza:
58%

Senki nem mondta hogy épeszű vagy. Sőt lehet a kommenteket is más írja már az eredeti kérdező nevében, hisz bizonyíték semmi. És mindenki azt hisz el amit akar, nem?

A kérdésre a válasz: a beteges hazudozók csinálnak ilyet.

2020. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/180 anonim ***** válasza:
73%
177 szerintem az eredeti kérdező akkor tűnt el, amikor “elfelejtette” a jelszavát. Majd meg egyszer elfelejtette. Na azért ennyire senki se hülye... már bocsánat. Azóta egy vagy két troll szórakoztatja a népet 🙂
2020. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/180 anonim ***** válasza:
28%
A véranyák meg maguk alá csinálnak és dicsőítik hogy egy felcsinált tini nevében valaki szórakozik...
2020. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/180 anonim ***** válasza:
41%

Inkább az a szánalmas, hogy mennyi besavanyodott, rossz szándékú ember van... Bár az ilyet sem értem, bekommentelik, hogy tuti nem igaz, ezután hátradőlve söröztök, pöffeszkedve, hogy megmondtam a tutit?

Neten vagyunk, én meg lehet a pápa vagyok, és ezzel szórakozok, hogy itt kommentelek, de ennyire nem kéne már rosszhiszeműnek lenni.

2020. dec. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!