Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem! Nagyon megvagyo...

Teherbe estem! Nagyon megvagyok rémülve. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos, tehát leírom mi is a problémám, bocsánat, ha hosszú és nem érthető, de össze vagyok zavarodva! 16 éves lány vagyok. 5 hónapja van barátom, és a múlt hónapban jutottunk el odáig, hogy lefekszünk egymással. Most leszögezem, hogy védekeztünk óvszerrel, én sem tudom, hogy történhetett! Az utolsó menstruációm április 1.-én kezdődött, és 6.-án lett vége. Most május elsején nem jött meg, igazából nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget.. Barátomnak elmeséltem, azt mondta, nincs baj, biztos a stressz,stb.. Tüneteim nem voltak, de 7.-e óta feszültek a melleim, és rávettem magamat a tesztelésre.. Sajnos beigazolódott amitől féltem, 4 db teszten is erős 2 csík..:( Barátom, szüleim nem tudnak még róla. Azóta lehangolt vagyok, sírok, csak fekszek bent a szobában, semmihez sincs kedvem.. Én még szakközépbe járok, vendéglátást tanulok, még lenne 2 évem.. Nem tudom, mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam..:(
2020. máj. 10. 15:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/180 anonim ***** válasza:
92%
Persze, nyilván. Ő vállalta, ezért tisztelem is, holott még kislány. Viszont kétlem, hogy felfogja mikkel fog ez járni. Kívánom, hogy anyukája soká tudjon neki segíteni, de sajnos az életben bármi történhet, erre is gondolni kéne, még is csak egy életről van szó.
2020. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/180 anonim ***** válasza:
73%
Sziasztok! Olyan hülye voltam, hogy a fiókból, amiből kiírtam ezt a kérdést, elfelejtettem a jelszót, az email címem, tehát mindent, s újat kellett csinálnom.. Nem baj, ebből fogok nektek írni, leírom, hogy vagyok azóta. Most töltöttem a 12. hetet, a babámmal minden rendben van, engem viszont iszonyú rosszullétek gyötörnek nap mint nap, nagyon hamar elfáradok, napjaim túlnyomó része alvásból, illetve pihenésből áll.. Nagyon kívánós vagyok, főképp a zöldségeket kívánom.😂 Remélem hamar vége lesz ennek a rosszullétes állapotnak, vagy legalább enyhül valamelyest. Édesanyám mellettem áll, segít a mindennapi feladatokban, aggódik értem azért. A kisbabám édesapja értesült arról, hogy a babát megtartom, a válasza annyi volt, hogy "ok, tuti nem tőlem van". Nehéz nélküle nagyon, szeretem, de ő döntött így, rossz igaz, de nem tudok mit tenni, megbocsátani pedig nem fogok, hisz sose felejtem el, hogy várandósan hogy viselkedett velem. A dokim elmondása szerint 3-4 hét múlva megtudja mondani a baba nemét, már nagyon izgatottak vagyunk édesanyámmal. Remélem ti jól vagytok, puszi mindenkinek!!!❤
2020. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/180 anonim ***** válasza:
73%
Dejoooo, hogy írtál! :) Örülök, hogy jól vagytok! Ne is foglalkozz az exeddel, a baba kárpótol majd minden könnycseppért! ❤️
2020. jún. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/180 anonim ***** válasza:
71%
De jo, hogy jelentkeztél! A rosszullétek nálam a 15.hét környékén teljesen elmúltak, kitartást! Mindenképp írj majd!
2020. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/180 anonim ***** válasza:
73%
Nalam 14 hetig tartottak a rossszulletek. Hamarosan jobb lesz s jön az aktív kismama időszal :)
2020. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/180 anonim ***** válasza:
75%

Szívből gratulálok, hogy végülis megtartottad a kisbabát! 😊 hiába, ha az Nőben ott szunnyad az alvó anyatigris, nincs mig tenni, ha meghallja azt a bizonyos szívhangot...


Jó egészséget kívánok, a többi már másodlagos!

2020. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/180 anonim ***** válasza:
75%
Örülök hogy minden rendben van veletek 🤗
2020. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/180 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy?
2020. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/180 anonim ***** válasza:
71%
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy eltűntem. Viszont jó hírekkel jövök nektek!:) 16 hetes vagyok, tegnap jártunk a dokinál. Pont annyira "beterpesztett" az én kis tündérem, hogy a doki elég jól látta a szeméremcsontokat, ami egyértelműen kislányra utal, azt mondta 100%, hogy kislányt várok😇 Nagyon nagy az örömöm. Velem is, és a babámmal is minden rendben, egészségesek vagyunk, teljesen gondtalan a várandósságom! :) Nagyon boldog vagyok, köszönöm, hogy érdeklődtök felém.
2020. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/180 anonim ***** válasza:
62%
Köszönjük, hogy írtál. :) Továbbra is minden jót :)
2020. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!