Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés kimaradás után hány...

Vérzés kimaradás után hány nappal kell tesztelni hogy pontos eredményt kapjunk? És ilyen korai terhességnek milyen tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom ilyen téren mert az első gyermekemmel nem tudtam, hogy teherbe estem nem voltak tüneteim. Most viszont két napja émelygek, szédülök, hányingerem van, a buszon is rosszul éreztem magam és tegnap óta érzékenyebbnek érzem a mellemet. Betegségről nincs tudomásom, megfázva sem vagyok.
2010. júl. 29. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a vérzés kimaradása napján teszteltem, egyértelmű poz lett! Akkor már kimutatja!
2010. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Azt szeretném még megkérdezni, hogy most is tesztelhetek vagy jobb lenne ha holnap reggel az első vizeletből végezném? Te hogyan csináltad?
2010. júl. 29. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggeli elsőben a legkoncentráltabb a HCG. gyakori, hogy délután negatív a teszt, reggel meg pozitív, épp emiatt.
2010. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megvárom a reggelt. Köszönöm.
2010. júl. 29. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
10-el napján nyugodtan lehet, nekem is egyértelműen mutatta
2010. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!