Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki gumi mellett teherbe...

Volt aki gumi mellett teherbe esett?

Figyelt kérdés
6napja késik a menstruációm. Óvszerrel védekezünk elvileg nem történt baleset. A menszeszem rendszeres volt eddig. Tegnap illetve ma volt egy kis barnázásom de épp hogy illetve gyakrabban járok pisilni mikor meg kellett volna jönnie kicsi alhasi görcsöm volt. Tudom teszteljek de az érdekelne hogy volt e valaki aki gumi mellett teherbe esett és szintén nem vették észre hogy "baleset" történt illetve ilyen barnázás elő e fordult valakinél?

2020. máj. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
A barnázás inkább hormonhiány miatt van. Ha rendesen védekeztetek nem hinném hogy terhes vagy.
2020. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nem mondanám barnázásnak hanem annál világosabb színű de nem véres illetve tegnap és ma is kb 1-1 cseppnyi volt. Terhesség alatt barnáztam az teljesen más volt több illetve barnás színű.
2020. máj. 16. 18:06
 3/3 anonim válasza:
Igen az éjjeli szekrényen ott volt a gumi de a srac nem vette fel én meg terhes lettem, szóval gumi mellett estem teherbe :)
2020. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!