Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki május 26-30közé nem...

Van aki május 26-30közé nem várja?éreztek valamit?én dpo7.en vagyok,tegnaptól csak a szokásos alhasi görcsölgetés jelentkezik időnként.ciklusom 28-31nap között ingadozik, máj26.lenne a dpo14

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 10:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Szia! Én május 30-ra nem várom.

Nekem ez meg csak a 2. dpo.

A lutealis szakasz nekem 13 napig tart.

Egyelőre még nem érzek semmit, de szívesen izgulok együtt veled és másokkal a nem várt miatt. 🙂

Négy hónapja próbálkozunk, és már nagyon várjuk a kismanót (első baba lenne). 👣😊

Ti mióta próbálkoztok kedves kérdező?

2020. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mi január óta. Ovutesztelek, högörbézek. Ovus fájdalmam olt,Höm fent vaN de nem annyira mint előző hónapban. Nem tudom egyáltalán megrepedt e a tüszöm
2020. máj. 19. 12:18
 3/31 anonim ***** válasza:
Én is 7. dpo-n vagyok, 26-ra nem várom, mi már december óta próbálkozunk. Nekem tegnap óta nyilalgat a méhemnél, de az elmúlt 3 hónapban ez így volt és egyszer sem voltam terhes, szóval nálam ez nem jelent semmit.
2020. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Én május 30-ra nem várom. Nekünk ez a 4. próbálkozós hónapunk. Nekem minden ovu után nyilalgat, most is, ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget.

Nem sok reményt fűzök hozzá, hogy most sikerül, mert jövő héten államvizsgázok és hát elég feszült vagyok miatta.

Mindenkinek szurkolok!!!

2020. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 6. Dpo-n vagyok, majus 27 a nemvárt! Október óta próbálkozunk :(
2020. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács, ne figyelgesd magad ilyen korán, mert ha nagyon babát szeretnél akkor nagyon könnyű "gyanús" jeleket fogni magadon, belemagyarázni hogy terhes tünet lehet. Beleéled magad és sokkal fájdalmasabb lesz a pofára esés ha esetleg mégsem lennél terhes az adott hónapban. Nekem 3 terhességem volt, és az elmaradt mensiig semmi különös nem utalt terhességre, ugyanolyan hónapnak tűnt mint bármely másik. Persze tudom hogy van aki váltig állítja, hogy már sokkal hamarabb érezte, de nem ez az általános. Tesztelni sem kellene mensi késés előtt, mert nem kapsz teljesen egyértelmű eredményt ami csak fokozza a bizonytalanságot. Május 26-ig még van egy hét, addig relax, ne feszülj rá!
2020. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hogy vagytok?

Én szó szerint semmit nem érzek, csak a cicim fájdogál egy kicsit, de az amúgy is szokott.

Remélem aki államvizsgázott annak sikerült és túl van rajta :)

2020. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én sem érzek még semmit, csak a szokásos pms tüneteket. Jövő hétfőn és kedden vizsgázok, de köszi a kérdést ☺️

Kérdező Te hogy vagy?

2020. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Én azt erzem, hogy nem erzek semmit 😂 Semmi pms-em nincs, eleg fura...
2020. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én is semmi tünettel nem rendelkezek. De még a szokásos dolgok se. Alhasam se fáj már csak vagy 2-3 napig éreztem, mellem se, de az a kezdeti növekedés után még össze is ment. Ugye nem voltam biztos h tényleg megtörtént az ovum, igy elmentem vérvételre ahol a progeszteronom csak 16 nmol/l amiröl azt mondják itt kevés a terhességhez,de még az ovu se biztos ezzel az értékkel.úgy érzem ezt a hónapot igy elengedhetem
2020. máj. 22. 07:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!