Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki május 26-30közé nem...

Van aki május 26-30közé nem várja?éreztek valamit?én dpo7.en vagyok,tegnaptól csak a szokásos alhasi görcsölgetés jelentkezik időnként.ciklusom 28-31nap között ingadozik, máj26.lenne a dpo14

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 10:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok a #4-es vagyok, péntekre nem várom, annyi tünetem van, hogy nincs tünetem. :) Általában menzesz előtt már 1 héttel nagyon durván fájnak a melleim, görcsölök, fel vagyok puffadva, de most semmi. Megduzzadtak, a melleim, de ennyi. Úgyhogy fura, de nem tudom holnap reggel teszteljek-e.

Ja, és sikerült az államvizsgám :D

#5-ös neked hatalmas gratula! Boldog babavárást!

Kedves Kérdező ne add fel, még nincs veszve semmi, drukkolok!!!

2020. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
21-es, 5-os vagyok, koszonom 🥰🥰🥰 gratulálok Neked az államvizsgához! :) nekem sem volt semmi tunetem, pedig mar mensi elott 1 hettel elkezdodik! 11dpo-n kezdett fajni a cicim, ez volt fura
2020. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
19-s vagyok. Nem bírtam ki, vettem tesztet. Két csíkos! Most nem térek egyelőre napirendre :)))) a hasam szúrkál továbbra is.
2020. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, gratulaaaa 19-es! :) nekem ma volt a nemvart, szep eroset teszteltem reggel :)
2020. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

5-os gratulálok én is Neked!!!

Nekem annyi tünetem volt, hogy tényleg nagyon idegbeteg voltam -a család szerint :))) de most egyre jobban fájnak a melleim is. Nekem az volt tényleg a fura, hogy nincs zabálhatnékom, meg nem vizesedtem.


21-es grat az államvizsgához! Anno én babával mentem vizsgázni és szerencsét hozott :D

2020. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Ma hajnali tesztem a 12.dpo-n:

[link]


Még mindig nem hiszem el, hogy ez a csoda velünk történik végre. ❤️🥺


Gratulálok én is minden pozitívat tesztelőnek, a többieknek pedig kitartást és erőt kívánok! ❤️

2020. máj. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
5-os vagyoo! Gratulaaaaa 🥰🥰🥰🥰 egyszerre szülünk 🥰
2020. máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Dejooo! 🥰 Párom február 6-ai. A szülés kalkulátorok szerint pont akkora leszek kiírva, úgyhogy igazi szülinapi ajándék lesz a kismanó. 😍

Én azért teszteltem ma, mert azt álmodtam, hogy pozit tesztelek. 😆


Most reggel volt egyébként egy kis vizes-tojasfeherjes folyasom, meg enyhe mensis görcsök, amik már az elmúlt két napban is megvoltak.

Remelem nem akar megjönni...

(Nálam a mensi előtti vizes folyás sajnos mindig azt jelezte, hogy 1-2 napon belül megjön, de most ne legyen igazam.)

Te hogy vagy? 😊

2020. máj. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok, az államvizsgás vagyok, nekem sajnos ma reggel óramű pontossaggal megjött a menzeszem. De sebaj új hónap, új esély. :-)

A pozitívat tesztelőknek nagy nagy gratula!

Könnyű babavárást és jó egészséget kívánok nektek!

2020. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
1-es! Nekem a nemvart napjan ugxanolyan gorcseim es derekfajasom volt, nagyon durvan de ver nem! Azota elmult! A melleim fajnak mas bajom nincs :)
2020. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!