Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki május 26-30közé nem...

Van aki május 26-30közé nem várja?éreztek valamit?én dpo7.en vagyok,tegnaptól csak a szokásos alhasi görcsölgetés jelentkezik időnként.ciklusom 28-31nap között ingadozik, máj26.lenne a dpo14

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 10:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Én vagyok aki ma megy a 21. Napos-ra! Én is arra tippelek, hogy nem volt ovum, mindig nagyon szokott fajni a mellem! A hasam mar mensi elott 1 hettel elkezd, most az sem
2020. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nálam rózsaszínes barnás folyás indult, rettenetes szomorú vagyok, hogy ez a hónap sem sikerült :( Ráadásul ennyivel a nem várt előtt barnázni elég nagy hormongondra utal. Nektek sok sikert kívánok!


3-as voltam

2020. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztoooook! 5-ös vagyok! 11dpo-n én ma delutan teszteltem:

[link]

🥰🥰🥰🥰😂

2020. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nagyon szép teszt,jó erős csik🙂

Nekem 12. reggeli teljes negativ, fáj a hasam is, tuti megjön a napokban

2020. máj. 24. 17:59
 15/31 anonim ***** válasza:

Ki hogy van? :)


1-es vagyok, a 9.dpo-n vagyok ma.

Hétvégén (6-7.dpo) eléggé feszültek a melleim, aztán tegnaptól kezdve ez alábbhagyott.


Ilyenkor nekem mindig megjön 3-4 napra rá, ahogy a cicik kezdik visszanyerni az eredeti formájukat. :(


Szóval nem fűzök nagy reményeket hozzá, de azért péntek reggel csinálok egy Facellet a 12. dpo-n.

2020. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
5-os vagyok! Nekem 11 dpo-n kezdett fajni a mellem, ami egyebkent ovu utan azonnal szokott, ez most kimaradt. Hasam is 11dpo-n kezdett gorcsolgetni, folyamatosan gorcsol, szurkal, nem nagyon de erezheto
2020. máj. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
5-ös!gratulálok!! :)
2020. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
5-os vqgyok, koszonom, remelem tinis bebabázódtok 🥰🥰
2020. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Sziasztok. Én ma vagyok a 26. ciklusnapon. Átlagos ciklusaim 24-26 naposak, tehát ma kéne megjönnie. Őszintén, nekem nagyon durva PMS tüneteim szoktak lenni, pont az előbb mondta a férjem, hogy jó lesz, ha megjön, mert 10 napja elviselhetetlen vagyok :)))) viszont most az idegbetegségemen kívül ami fura, hogy nem vagyok felpuffadva, nincs rajtam két kg víz és nem fájnak az ízületeim, nincsenek falásrohamok. A derekam, hasam kissé szúrkál, a melleim is duzzadtak, de nem vészesen. Kiváncsi vagyok, ha ma tudok tesztet venni, akkor ma, amúgy holnap tesztelek egyet. Nem terveztünk babát, de én azért örülnék neki. Van 3 gyermekem már, anno rögtön teherbe estem, de már én sem vagyok 20 éves 😀
2020. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap vagy ma kell megjönnie.Már nem fáj sehol semmim. Tegnap délután edzéshez feltettem egy tampont ne ott jöjjön meg, és egy csikon kis barnázás volt rajta.na mondom akkor ez megjön. Azota még semmi.de még csak barnázást se törlök. Tesztjeim negativak,terhesnek nem érzem magam. Várom a következö hónapot..
2020. máj. 27. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!