Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, hogy terhes...

Nagyon félek, hogy terhes vagyok. Lehet, hogy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Barátommal az 1 éves fordulónkon történt meg az első alkalom. Védekeztünk, használtunk óvszert. Máshogy nem is engedném. Gondoltam biztos nincs semmi baj, ellenőriztük nem volt lyukas és nem is szakadt ki. Viszont kicsit elkezdtek nőni a melleim és fájdogál az alhasam. Nagyon durván rettegek, de lehet csak beképzelem magamnak. Ez másnál is normális? Most mindketten félünk és tesztet venni csak pár nap múlva lesz lehetőségem, de én nem tudok lenyugodni. Barátaim is csinálják, van aki gumival és van, aki anélkül, de velük nem történt semmi ilyen. 16 éves vagyok. Most nagyon félek. Pedig tényleg rendesen védekeztünk. Veletek előfordult már? Túlaggódtátok vagy tényleg pozitív lett az eredményetek? Normális válaszokat várok.

2020. máj. 27. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát a válaszok szempontjából érdemes lenne tudni, hogy mikor volt az együttlétetek és mikor kellene megjönnie a menszeszednek?

Amugy ha minden rendben volt az óvszerrel valszeg nem kell paráznod.

2020. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem szoktam a semmi miatt aggódni. Használtatok gumit, nem szakadt ki, nem vagy terhes, ennyi. Teszt se kell, főleg, hogy csak 14 nap után mutatja ki, addigra meg is fog jönni valószínűleg.
2020. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Május 19.-én történt meg és Junius 7.-én kellene majd megjönnie.
2020. máj. 27. 14:10
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a junius 7 azért még odébb van, azt hittem már kèsik.

Addig azért hosszú az idő ezen kattogni. Meg amugy is valószínű nem vagy terhes ne aggodj

2020. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes is lennél (ami egyáltalán nem valószínű) akkor most még biztosan nem lehetnének ilyen tüneteid...csak rágörcsölsz és bestresszeled magad. Azért érzed, hogy fáj a hasad, mert ezen izgulsz. A melled meg esetleg a pms miatt lehet egy kicsit duzzadtabb és érzékenyebb. Semmi esetre sem terhesség miatt.
2020. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes és nyugtató válaszokat!
2020. máj. 27. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, ilyen hamar nincsenek terhességi tünetek. Viszont gondold át ezt a szex témát, láthatólag nem vagy még rá érett. Nem kell mindenkinek ilyen fiatalon csinálnia.
2020. máj. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Sok lánynak az első szex felborítja kicsit a hormonháztartását, lehet amiatt tapasztalod ezeket a tüneteket. Ha nem jön meg időben a menstruációd, akkor csinálj terhességi tesztet, de szerintem ne aggódj, ha rendesen védekeztetek, akkor kicsi a valószínűsége annak, hogy terhes legyél.
2020. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ezek a tünetek simán beleférnek abba, hogy elvesztetted a szüzességed, és ez megkavarta a hormonjaid. Én kb másfél héttel a normál megjövetel előtt vesztettem el, erre előbb érkezett (3 nappal szerintem) és 2 nappal tovább is tartott, erősebb is volt. Persze így fel se merülhetett a terhesség, csak azt akarom kihozni, hogy némi hormonok játéka belefér :)
2020. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem az első szex borítja fel a hormonokat, csak az ok nélküli stressz 🙈
2020. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!