Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, hogy terhes...

Nagyon félek, hogy terhes vagyok. Lehet, hogy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Barátommal az 1 éves fordulónkon történt meg az első alkalom. Védekeztünk, használtunk óvszert. Máshogy nem is engedném. Gondoltam biztos nincs semmi baj, ellenőriztük nem volt lyukas és nem is szakadt ki. Viszont kicsit elkezdtek nőni a melleim és fájdogál az alhasam. Nagyon durván rettegek, de lehet csak beképzelem magamnak. Ez másnál is normális? Most mindketten félünk és tesztet venni csak pár nap múlva lesz lehetőségem, de én nem tudok lenyugodni. Barátaim is csinálják, van aki gumival és van, aki anélkül, de velük nem történt semmi ilyen. 16 éves vagyok. Most nagyon félek. Pedig tényleg rendesen védekeztünk. Veletek előfordult már? Túlaggódtátok vagy tényleg pozitív lett az eredményetek? Normális válaszokat várok.

2020. máj. 27. 14:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, hisz védekeztetek, nem lyukadt ki a gumi, nem lehetsz terhes. Nyugi, ne stresszelj!
2020. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy terhes és nagyon felelősségteljesek voltatok, hogy használtatok gumit. Bárcsak mindem tini ilyen lenne mint te.

Viszont ha ennyire rettegsz a teherbeeséstől ( ami teljesen érthető)akkor lehet tablettat is érdemes lenne szedned a gumi mellett.

2020. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezek pms tünetek.Nekem minden hónapban menstruáció előtt (ovu után 1 nappal elkezdődik és addig tart míg meg nem jön)2 héttel elkezdődik az utolsó napokban már hason feküdni sem tudok mert annyira fájnak a melleim.

Ha egy picit se tette be gumi nélkül akkor tuti hogy nem vagy terhes.

2020. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek a 8 -assal. A hormonok a felelősek azért hogy ilyen tüneteid vannak.

Nyugi, nem vagy terhes.😊

2020. máj. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes! Ne aggódj! Amúgy az idegeskedés miatt is késhet majd.
2020. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj nem vagy terhes.
2020. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyes ciklusokban az ovulacio illetve az utana hirtelen megnövekedett progeszteron kelthet pms tuneteket amik ugye koztudottan korai terhessegi tunetek kozott is szerepelnek. Szoval nyugalom! NagOn kicsi az eselye, hogy baj legyen.
2020. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
En mikor eloszor szeretkeztem egy hetet késett a menstruaciom
2020. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!