Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még egy véleményt kérhetek a...

Még egy véleményt kérhetek a hőgörbémről és az ovutesztjeimről? Vajon van-e peteérésem?

Figyelt kérdés

16-23 napokon mért Lh szinteket fotóztam (kicsit lehúztam a fényüket hogy látsszon a különbség) és a hőgörbém a teljes ciklusra vonatkozik az első naptól a mai, 23-dik napig.


[link]


[link]


2020. máj. 28. 17:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pedig borzasztóan erősek a tesztjeid. 25-ösek és így is napokig pozi közeliek mind! Ez bizony magas LH... normál esetben hómező vagy nagyon halvány két csíkos teszteknek kéne lenniük és csak 1-2 nappal ovu előtt lenen szabad hirtelen erősödnie. Ezért írta előttem az illető, hogy totál fölös az lh tesztelés. Nem mész vele semmire. Hőgörbével többre mész. De mindenképp orvosi segítség kell, ha még babát szeretnétek.
2020. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!:) eléggé el vagyok keseredve, sajnos semmit nem lehet tenni:( a petefészek kimerülés kontrollálhatatlan:( senkinek nincs a családban, csak nekem. 30 éves vagyok.
2020. máj. 29. 14:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Mennyi az AMD-d? Lombikra sincs esélyed?
2020. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
AMH-d*
2020. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha teheted, minél hamarabb jelentkezzetek lombikra.
2020. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
0,4 az AMH-m, de volt mar stimulaciom letrozollal es menopurral, de meg sem mozdult rá egyetlen petesejtem sem. Gyakorlatilag mintha egy szem aszpirinnel lett volna egyenlo a kezeles. A closti-s kezeles elott beutott a covid19.
2020. máj. 29. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!