Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tesztelt mar menzesz...

Valaki tesztelt mar menzesz elott 7 nappal? Mi lett az eredmény . ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen és nagyon halvány pozitív lett. De előbb volt a peteérésem. Biztosra tudom. Én javaslom, hogy kicsit közelebb tesztelj a menzesz várható napjához.
2020. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

9 nappal ovu után lehet először extra halvány pozi a teszt. De ahhoz mindennek elsőre kellett történnie a legrövidebb idő alatt és még a csillagoknak is jól kellett állniuk. Ahogy az első írta, bizonyára korábban volt ovuja. Picit legyél türelmesebb. Tehát mensi előtt 5 nappal már lehet kezdeni tesztelni, bár mensiig, a pozi teszt sem jelent tutira babát, mert kémiai is lehet, és a mai tesztek már azt is kimutatják.


Az elején 1 nap is sokat számít, és biólógiai lehetetlenség annyival hamarabb hcg-t kimutatni, mivel akkor még nem lehet a szervezetben. Ha tutira tudod az ovu napját, 9 napot kell várni, utána már lehet próbálkozni.

2020. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Van ilyen eset igen. Az eredmény: itt mutogatja a negatív tesztjét gyakorin, hogy márpedig ő látja a 2 csíkot. Persze nem hiszi el, hogy full hómező.
2020. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
De miert nem lehet még egy hetet várni? Csak magadat teszed ezzel tönkre... egyszer én is teszteltem ilyen korán, nyilván negatív is lett. Utána betartottam, hogy csak akkor teszteljek, ha késik.
2020. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy nappal a nem vart elott a tesztem negativ volt. A nem vart reggelen halvany pozitiv.


Szerintem nincs ertelme hamarabb, de en sem birtam ki :D

2020. máj. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Hat nappal elötte csinaltam tesztet és pozítív lett :)

sok sikert kívánok

2020. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Az első válaszoló vagyok. Ritka együgyűnek kell lenni, ahhoz hogy a válaszom miatt lepontozzon valaki. De hát ha ez okoz örömöt. Hajrá! 😃
2020. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem én voltam az biztos . :) nem pontozok senkit sem. Végülis nem teszteltem. Meg varok 2 napot és vasárnap tesztemék vagy hétfőn. :) igyis pár nappal előtte leszek még.
2020. máj. 29. 20:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem verseny....semmivel sem jobb hamarabb tudni. Szerintem rosszabb tudni, ha kémiai a vége. Ami jellemző mensi előtti pozitív teszteknél. Sokkal többször esünk teherbe, mint gondolnánk. Csupán régen nem volt divat korán tesztelni. Alapvetően semmi értelme pár nappal hamarabb tudni.
2020. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyéni. Sőt nekem első baba km mensi után négy nappal halvány pozi, második baba km mensi után négy nappal is éppen látszott, harmadik baba viszont a mensi előtt 8 nappal erős pozitív teszt. A CB digitális másnap vagyis mensi előtt 7 nappal meg erősítette hogy 2-3 hetes terhesség. De ugye ezt ha vissza szamolod akkor az előző mensi környékén fogant ☺️ szóval lehet bármi.
2020. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!