Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik! Muszáj a...

9 napja késik! Muszáj a reggeli vizelet a teszthez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az első babánknál (már 2 éves) 3 nap késés után pozitív volt a teszt. Szorítok! :)
2008. nov. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A lényeget nem írtam. :) Este lett pozítív majd másnap reggel is természetesen.. :)
2008. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én éjfélkor csináltam, mert nem bírtam várni reggelig. Pozitív lett. A mai teszteknél már nem nagyon számít a napszak.

7hetes kislány boldog anyukája

2008. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az éjfélkor tesztelőtől kérdezném: Mikor tezsteltél? A nem várt előtt vagy után? Én péntekre nem várom. Mikor teszteljek? Nagyon izgulok!
2008. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem is tesztelnem kellene de felek! nekem se jott meg es amugy mas tuneteim nincsenek azon kivul hogy a mellbimbom korul feher kis pottyok vannak!
2008. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

NEM muszáj a reggeli vizeletből, főleg nem 9 napos késésnél. Csináld meg és írj ide feltétlenűl!!!! :)

Szorítok neked, hogy pozitív legyen, de szerintem tuti az lesz!!

én is délután csináltam meg amikor terhes voltam, 5 napos késésnél.


6 hós kisfiú anyukája

2008. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az éjféles vagyok. Nem nagyon értem az utánam levő kérdését, de ha a vérzésre gondolsz, nekem 2hetet késett amikor megcsináltam a tesztet.
2008. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A mellbimbó körüli pöttyök nem feltétlenül az jelzik (nekem nem volt ilyen), a teszttel nem veszítesz! Legfeljebb előbb megnyugodsz vagy belenyugodsz. Gondolom nem várt terhességről van szó ha így izgulsz, de hidd el jobb ha mielőbb kiderül!
2008. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja ezt és írtam, az éjféles. :)
2008. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5 nap késés után mindhárom tesztem kimutatta a babucit,pedig én este 6-kor csináltam!:D Remélem összejött neked is,légyszi írd majd meg mi volt az eredmény!Sok sikert! Egy 18 hetes kismama
2008. nov. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!