Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik! Muszáj a...

9 napja késik! Muszáj a reggeli vizelet a teszthez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Na csináltál tesztet?? Mi lett az eredmény? Remélem + !!!

Írj mi újság!!

2008. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szia!3 tesztet csináltam 2 negatív a harmadikon ott volt a 2 csík nagyon erősen és 1 perc mulva eltünt?Foggalmam sincs mi van ilyenkor!
2008. nov. 25. 17:11
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!!!!

Húúúú!!! Hát nem tudom... Akkor szerintem menj el orvoshoz és majd ő mond valamit, ha volt pozitív jelzés akkor csak hcg-t észlelt a teszt. Valami csak van. Nem jött még meg?

2008. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szia!Még nem jött meg!Nem is olyan mint ha meg akarna!Nem tudom ilyenkor mi van!Kérek időpontot és ha nem jön meg addig elmegyek jövö héten orvoshoz!
2008. nov. 26. 11:48
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Az lesz a legjobb, mejd ő megmondja mi van... ilyenkor már azért legalább petezsákot lát, ha van. Reméljük lesz :) ! Majd írj, hogy mi lett a dokinál. Írhatsz privátba is, csak majd írd oda melyik kérdés volt :) ! Minden jót!

2008. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött!!!
2008. nov. 28. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!