Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csinaljam meg a tesztet?

Mikor csinaljam meg a tesztet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május 28.an volt pete eresem, előtte 5nappal és utana 5nappal minden nap próbálkoztunk!

A napokban gorcsolget a hasam, ez a mintha meg akarna jönni de gyengébben! Szurkal, stb!

S eddig semmi nem volt! Tegnap előtt este be aludtam tv-nézés közben! S arra keltem fel hogy iszonyat rosszul vagyok gyenge, szedulok és szaladnom kellett hányni! Aztan kb 20perc múlva meg egyszer!( sosem szoktam hányni sem vírus, sem gyomorrontas) s eszre vettem 1napja hogy nagyon ennem az edeset, és nagyon labilis vagyok! Bármin el sírom magam! És feszültebb is a hangulatom! Nem tudom ide vág e de azért le irtam!

Ez a terhessegnek tudható be?

Ma vettem 2db tesztet csinaljak meg holnap reggel az egyiket?Mi a véleményetek? Vagy tapasztalatotok? Előre is nagyon szepen koszonom a segítséget! Legyen szep estetek!


2020. jún. 5. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj még 3-4 napot. Előbb felesleges, hisz ha teherbe is estél, még nem lesz hcg, amit a teszt mutatna. Még most sincs. Még igazából terhes sem vagy. Úgyhogy minden más tünetedet más okozza és nem a terhesség, akkor sem, ha esetleg összejött.
2020. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még be sem fejeződhetett a beágyazódás. Felesleges lenne holnap tesztelni.

"előtte 5 nappal" mit jelent? Május 28 előtti 5 napban voltatok együtt, vagy 28 előtt 5 nappal? Mert az utóbbi esetben nem sok esély van.

2020. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2es valaszolonak!

Május 28.a előtt minden nap azaz május 23.tol június 3ig!

Minden nap próbálkoztunk! Hogy biztos ami biztos legyen! Hatha nem pont 28an lett volna peteeres!

2020. jún. 5. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Még csak 8 nap telt el a vélt ovu óta. Nem lehet semmi féle terhes tüneted, mert ha sikerült is még be sem ágyazódott.
2020. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!