Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Május 5-en volt menstruációm, általában a ciklusaim 35 naposak de volt már 40 napos is.

Tegnap el mentem nőgyógyászhoz, hogy nincs valami probléma nálam a rendszertelen ciklusom miatt.

Azt mondta, hogy nincs semmi probléma, viszont ultrahangon 13 mm vastagságú a mehnyalkahartyam.

Nem védekezünk a párommal, mert szeretnénk babát.

3 hónapja próbálkozunk, a mellbimbom erzekenyek, a mellemben pedig mintha görcsök lennének, mintha huzna le őket valami.

Az orvos azt mondta, hogy nem tudja, hogy most fog még jönni és 40 napos ciklus lesz ismét, vagy korai terhesség.

Reménykedhetek hogy baba lesz, mikor terszteljek?



2020. jún. 12. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem mi ugyanannyit tudunk mondani, mint az orvos.

Akkor tesztelj, amikor már több napja nem jött meg, mint amennyi a leghosszabb ciklusod volt szerintem.

A mellérzékenység sajnos semmit nem jelent, nekem például vagy volt, vagy nem; amikor terhes lettem, pont nem volt.

2020. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lehet tudni, ugyan annyi esélyed van, mint eddig bármelyik ciklusodban. 40 napos ciklussal számolj és a 40. napon tesztelj egyet.


Semmi kiemelkedő nincs a 13 mm-ben, ez egy totál átlagos méret mensihez. Ha terhes leszel, ez tovább nő, ha nem akkor leválik . Ez alapján nincs nagyobb okod a reménykedésre, hiszen teljesen normális, átlagos. A dokik se tudnak ilyenkor mit mondani vagy vagy. Összefüggés nincs.


Ezek ellenére sok sikert és mielőbbi terhességet kívánok neked :)

2020. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amég nem jön meg, van remény. Én a 40.napon tesztelnék. Plusz használnék ovutesztet, hogy tudjam mikor van peteérésem.....
2020. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!