Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden rosszindulat nélkül,...

Minden rosszindulat nélkül, ennek van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Tényleg nem akarok senkinek belegázolni a lelki világába, de sorra látom a kérdéseket full negatív tesztekről, ahol kérdezgetik egymást, látják-e ők is a 2. csíkot, meg halvány pozitív, mikor nincs ott SEMMI a tesztcsíkon kívül. És akkor ezt még megfejelik azok a válaszok, ahol adják a lovat szerencsétlen kérdező alá, hogy igen, ők is látják...


Elhiszem, hogy sokan nagyon reménykednek, meg régóta várnak babára, de attól nem lesz pozitív az a teszt, hogy belebeszélik, sőt, úgy gondolom, nagyobb a csalódás, mikor szembesül megjön végül.

Mert ha tényleg terhes, akkor előbb-utóbb erősödik az a csík, és nem kell mikroszkóppal keresni...



2020. jún. 15. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló a "mikor szülök? Közel már a szülés?" Kérdések is.

Én is tudom és tapasztaltam milyen nehéz kivárni a tesztelés napját, és a szülés előtti napok hetek is hasonlóan csigalassan telnek.

2020. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Köszönjük szépen!
2020. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Jólvan Emese nyugodj meg .
2020. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Tulajdonképpen igazad van, de ez nem ilyen egyszerű a valóságban.


Én sem értettem anno, miért csinálnak az emberek teszteket a nemvárt napja előtt, miért képzelik be maguknak a tüneteket, de mióta szeretnénk babát, ès nem jön össze, na azóta már értem. Oké, csíkokat nem látok ès nem szoktam feltenni ide semmit, de nagyon nehéz várni, jobb hamar túlesni a csalódáson. Ha csalódni kell.


Szóval értelme nincs, de mint tudjuk, az embert az érzelem vezérli, nem az èrtelem.

2020. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akik magukra vették, azoktól mégegyszer elnézést kérek.

Rengeteg az ilyen kérdés, és mint írtam, nem is az a gond, aki kérdezi, mert nyilván azt látja, amit szeretne (és ez még valahol érthető is), inkább a válaszolók, akik hamis reményekkel táplálják.

Nem vagyok olyan érzéketlen, hogy odavágjam, hogy márpedig nem vagy terhes, senkinek...

A legjobb válasz ilyenkor, amit én is, és mások is szoktak javasolni, hogy pár nap múlva ismételjen, és kiderül.

(Én is ezt tettem, mikor halvány volt a tesztem, és akkor tényleg erősödött.)

2020. jún. 15. 17:25
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Én meg se nyitom az ilyen kérdést.
2020. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én se értem ezt! Néha elgondolkodom rajta,hogy felnőtt nő csinál ilyet? És ő akar gyereket,akiről majd gondoskodnia kell? Már bocsánat de tiszta röhej! Én se nyitom már meg.
2020. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Akik adják alá a lovat, azok gonoszak, ennyi
2020. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem, hogy amikor megmondja az ember, hogy sokan voltak így, van aki tethes lett ilyen tünetekkel/teszttel, van, aki meg nem, de ő ettől nem lesz terhesebb, akkor közli, hogy őt csak a tapasztalatok érdeklik. Pfff


Semmi értelme. Én nagyon jól tudom, hogy szar sokáig sikertelenül próbálkozni, hogy az ember kétségbeesésében tesztel mâ előbb is. De attól nem felejt el kettőig számolni, hogy lássa hány csík van a teszten.

2020. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kedvencem, mikor ezeknél a teszteknél, mikor megjön a mensi, még megmagyarázzák, hogy kémiai terhesség volt. Agyf@szt kapok lassan itt a sok hülyeségtől. 6. dpo terhességi tünetekkel, pozitívnak látott full negatív tesztek, agymosottak gyülekezete. Nem értem ezek hogyan akarnak felnevelni egy gyereket, ha már egy teszt értelmezése is ilyen komoly korlátokba ütközik.
2020. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!