Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden rosszindulat nélkül,...

Minden rosszindulat nélkül, ennek van bármi értelme?

Figyelt kérdés

Tényleg nem akarok senkinek belegázolni a lelki világába, de sorra látom a kérdéseket full negatív tesztekről, ahol kérdezgetik egymást, látják-e ők is a 2. csíkot, meg halvány pozitív, mikor nincs ott SEMMI a tesztcsíkon kívül. És akkor ezt még megfejelik azok a válaszok, ahol adják a lovat szerencsétlen kérdező alá, hogy igen, ők is látják...


Elhiszem, hogy sokan nagyon reménykednek, meg régóta várnak babára, de attól nem lesz pozitív az a teszt, hogy belebeszélik, sőt, úgy gondolom, nagyobb a csalódás, mikor szembesül megjön végül.

Mert ha tényleg terhes, akkor előbb-utóbb erősödik az a csík, és nem kell mikroszkóppal keresni...



2020. jún. 15. 16:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Van 1-2 okos, aki a tényleg látható halvány pozitívra is benyögi a kérdezőknek, hogy az amúgy negatív, mert egyformának kell lenni a 2 csíknak, az is szokott tetszeni...

(Ez velem is megtörtént, ismerősöm meg akarta magyarázni, szerinte nem biztos az, mert neki egyforma volt a fiával, és az az igazi pozitív. Elfelejtette, hogy én akkor a 3.gyerekemet vártam.)

Szerintem ez is csak szimplán rosszindulat.


A fenti jelenség nem feltétlenül az, de nagyobb károkat okoznak vele, mintha inkább nem mondanának semmit.


Ha azt a tesztet fotón negatívban, effektelve, forgatgatva kell nézegetni, hátha, akkor azon 99%-ban nincs semmi.

2020. jún. 17. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!