Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme fogynom?

Van értelme fogynom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok elégedett az alakommal, ezért elkezdtem diétázni és edzeni. Viszont babát szeretnék a párommal...ebben az esetben mindez nem felesleges? Úgy értve, hogy a terhesség alatt úgyis visszajön. Ti mit gondoltok?


2020. jún. 20. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt nem a zsír jön vissza. A felesleget leadni mindig megéri.
2020. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mindig megéri. Normál esetben nem zsírt hízol, hanem a babát plusz esetleg vizet. Én mindig mondtam anyukáknak, félek a terhességtől hát nézze meg hogy néz ki sok kismama akik tolják a babakocsit. Rám nézett és annyit mondott: azok előtte is úgy néztek ki. És tényleg ezt tapasztalom a környezetemben is, hogy néhány hónap alatt mindenki visszanyeri az eredeti formáját. Ha az nagy volt akkor nagy marad, ha karcsú volt, akkor karcsú lesz. Persze kivételek mindig vannak. De a terhesség nem jelenti hogy nem mozogsz és tortát eszel jégkrémmel. Szóval nem. Ha odafigyelsz, nem szeded vissza terhesen a felesleges kilókat. Ha elengeded magad akkor igen.
2020. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt is lehet diétázni.


No nem a 8 nap alatt lefogyok tojás diétát, meg egyéb koplalós hülyeséget, de a cukros kismamák is 160 Ch diétát tartják, és semmi baja a babájuknak


Én 98 kgval estem teherbe, nagyon komolyan, megfontoltan, diétáztam, rengeteg zöldség, fehérje, teljes kiörlésű dolgok, zsír szegény tejtermékek, és szülés után 1 hónappal 80 kg voltam. A lányom teljesen egészséges volt, és az én vérképem is tökéletes volt.


A terhesség nem azt jelenti, hogy fel kell szedni 20 kg-t.

2020. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Van. Én az esküvőnkre adtam le 4 kg-t s szuperul néztem ki a ruhákban. Sajnos vissza is jött tavaszig, s most vagyok lassan félidőnél +2,5 kilóval. Jobban örültem volna, ha az a 4 kg nem jön vissza, de most is ügyelek a táplálkozásra, ahogy tudok :)
2020. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Igyál még egy kakaót és fogd rá a nyuszira!
2020. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nincs sok feleslegem, kb.5-7kg :)
2020. jún. 20. 23:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet, sőt a sport és egészséges táplálkozás még segíthet is a teherbe esésben.
2020. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, csak megerősíteni tudom az elottem hozzaszolokat!

Siman jo ha dietazol es sportolsz.

En baba elott 2 evig 160g dietaztam(folyamatosan csökkentve a ch-t) es minden heten futottam vagy edzettem 5-6 napot. Imadtam. El is felejtettem neha, hogy babaproject van. 20 kgot adtam le a 2 ev alatt. Sajnos nekem visszajott a terhesseggel,mert rosszul voltam minden tk es ditezos kajatol, es brutal savam volt, szoval volt h csak ropit tudtam enni egwsz nap. Szules utan amugy 10kg plussz maradt"csak" rajtam. De neked az az 5-6 kg elenyésző. Nem lesz vele bajod, es sportos kismama leszel legalabb

2020. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!