Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időre számítsak?

Mennyi időre számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 évig szedtem fogamzásgátlót, a 7 napos szünet után nem kezdtem újba. Nagyon próbálkozunk. Ha most a 7 napos szünet után nem jelentkezik újra a megvonásos vérzés lehetek terhes?

2020. jún. 27. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igazából amit én írtam, az a rendszeresen szedett, nem elfejeltett gyógyszerszedésre vonatkozik. Persze vannak esetek, amikor valaki gyógyszer mellett lett terhes, de szerintem annak a nagy része nem helyes alkalmazásból adódik (gyomorrontásnál esetleg nem szívódik fel és nem figyeli az illető, kereszthatások, rendszertelen szedés, kimarad egy-egy szem, stb...). Vagy esetleg úgy írják fel, hogy az illető nem tud valami olyan betegségről, ami miatt csökken a gyógyszer hatása.


A betegtájékozzatóban pedig részletesen benne van, hogy ha kifelejt valaki egy szemet, hétre lebontva mit kell csinálni. Pl nekem úgy volt, hogy ha az első héten marad ki egy szem, akkor kiegészítő védekezés kell, mert beindulhat a ciklus.


Persze nincs száz százalékos védekezési módszer aktív szexuális élet mellett, de azért vannak ferdítések mindennel kapcsolatban, hogy miért az megint másik téma...

2020. jún. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
9év tabi abbahagyás után első hónapban máshogy védekeztünk, 2.honapban megfogant a fiam. Szülés után másmilyen bogyót kezdtem el szedni, ezt 1 évig szedtem. Most ismét elsőre pozitívat teszteltem. 10hetes vagyok.
2020. jún. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!