Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
10.en szedtem be az utolsó gyógyszert. 15.én jött meg a megvonásos vérzésem. A 7 napos szünet után nem kezdtem el a következő levelet. Amit 18.-án kellett volna. 19.-től mindennap együtt vagyunk . Viszont az elején valami nem stimmelt. Hihetetlen nemivagyat éreztem az első napokban. Főleg 22.-en. Kb 6x mentem el aznap, de szex csak 1 volt. 23.an azaz kedden éreztem a peteérésem, és hihetetlen vágyat. 1,5 napig fájt a hasam. Én megvagyok róla győződve, hogy aznap volt egy spontán peteérésem. Azóta annyira már nem vágyom a szexre, persze esténként szoktunk, de nem érzem azt a nagy vágyat amit hétfő, kedd éreztem. Emellett, meg az volt a furcsa, hogy beszéltem szerda este a párommal, mondom ebből biztos nem lesz baba. (így is gondoltam, volt egy olyan érzésem, hogy nem sikerült.) Erre álmomban egy terhes ismerősöm ramnezett és azt mondta te terhes vagy térj már észhez, a pici is megszolalt, hogy itt vagyok. Ma pedig pozitív tesztel álmodtam. Volt valakivel hasonló? Egyébként csak reménykedni merek.
2020. jún. 28. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz terhes.

De a gyógyszer abbahagyás után tud furcsa dolgokat csinálni a szervezet. Az sem biztos, hogy egyből vissza áll majd minden a régibe. Nekem 2 év kellett hozzá, amíg úgy-ahogy beállt a ciklusom. Csinálj majd tesztet, ha már úgy gondolod késik, addig hiába találgatunk.

2020. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az álmokra ne hagyatkozz! Rengetegszer álmodok ilyeneket, de egyik se jelentett terhességet a való életben. De persze lehetsz tényleg terhes is, majd tesztelj! A nemi vágy csökkenése meg szerintem azért, mert túl sokat voltatok együtt.
2020. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első hónapban jött össze a fiam 9év gyógyszer szedés után. Szóval semmi nem lehetetlen.

Moat a kistesó is első hónapban jótt össze, igaz vele csak a 10.héten járok.


Álmokra én nem.hagyatkoznék.

Ha eljön az ideje, tesztelj...

2020. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!