Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ezek után?

Lehetek terhes ezek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Babát szeretnénk, ez volt az első próbálkozós honapunk. Előtte 4 évig fogamzásgátlót szedtem, az orvos azt mondta nem szükséges várni. Május 29-én volt utoljára megvonásos vérzésem. A gyógyszer előtt rendszeres 28-30 napos ciklusaim voltak. Így június 25-re számoltam a menstruációval. Próbáltam figyelni az ovum ami naptár szerint 12-én lett volna esedékes, de pár nappal később tapasztaltam, szinte egy hetet csúszott. Szerdán teszteltem egyértelműen negatívat délután. Ma reggel újra teszteltem mivel mindig semmi jele a menstriációnak. Vizelet sugaras tesztett használtam, 3 perc volt a le olvasás, akkor néztem meg, és halványan, de egyértelműen 2 csík volt a teszten. De ahogy telt az idő össze folyt a második csík, most akkor mi is van? Ti tapasztaltatok már ilyet?


Bocsi, hogy hosszú lett, előre köszi annak aki válaszol.



2020. jún. 28. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

A pozitív tesztről nem folyik le az eredmény.


Pár hónapba beletelik, amíg helyreáll a szervezet a 4 év fogamzásgátló után. Nem is értem, miért kell agyongörcsölni már az első hónapot.

2020. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem görcsöltük agyon, de köszi a gyors választ kedves első. Azért teszteltem, hogy a terhességet teljesen kizárjam, nem is számítottam pozitív eredményre, csak fura volt hirtelen mégis azt látni.
2020. jún. 28. 09:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy biztos, akkor csinálj egy másik fajta tesztet.

Sok tesztet csináltam már, de ilyen összefolyást nem tapasztaltam.

Képet csináltál esetleg?

2020. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 12+7-én volt peteérésed, akkor onnan 14 nap még a menstruációd, mert ha minden rendben, akkor annyi a luteális fázisod.
2020. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :)
2020. jún. 28. 23:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is csinált már pár tesztet életem során, ilyet még én sem tapasztaltam azért írtam ki a kérdést. Egyébként valószínűbbnek tartom, hogy felborult a hormon háztartásom, mint a terhességet.
2020. jún. 28. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Képet tedd fel a tesztről..!
2020. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!