Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csak felfazott,...

Szerintetek csak felfazott, vagy teherbe esett?

Figyelt kérdés

Elore bocsi ha valamit elirok, csak melozok es gyors leakarom ezt irni ebedszunetben. Baratnommel a multheten tobbszor is lefekudtunk vedekezes nelkul, tudom vagany csavo voltam nem kellett volna, az ilyen kioktatast mellozetek legyetek szivesek.😅

Szombaton eros alhasi fajdalma volt, es ez tartott tegnapig. Tegnap este ota nem faj neki.

Ma reggel pisilesnel eszre vette hogy a vizelete barnas, kicsit veres is volt. Nem volt kellemetlen szaga, de csipett neki. O nem egy sokszor pisilos fajta, de ma reggeltol mostanaig kb 4szer volt wcn. Csak az elsonel volt neki barnas veres a tobbinel tiszta volt, de mindegyiknel csipte.

Egyebkent a menstruacioja e het vasarnap esedekes , szoval meg nem kesik neki. Nem tudom hogy mikortol eszlelhetok a terhesseg tunetei, vagy hogy par nap utan lehetnek e ezek a tunetek, legyszives ezt nezzetek el nekem ha esetleg hulyeseget irtam volna.



2020. jún. 30. 12:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szereti a társát, akkor nem sodorja ilyen helyzetbe.

Az nem szeretet, ha nem vigyázol rá. Márpedig a tervezetlen terhesség az pont hogy felelőtlenség. Az egész életére hatással lesz a nőnek, és te szerinted ez csak valami "vagy bejön vagy nem játék". AKár fel van fázva, akár nem, én otthagynálak a helyében.

2020. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább valami fertőzés
2020. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Elkapott tőled valamit! Nőgyógyászhoz kellene mennie, neked meg ajánlom a rendszeres fürdést!
2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
81%

Ezt úgy hívják, hogy bakteriális fertőzés (hívhatjuk felfázásnak is, de nem az).

Nekem már 2x volt és komolyan kell venni, mert durván elfajulhat. Első alkalommal elintéztük egy kamillás fürdővel és sok-sok folyadékkal, de így is elég kellemetlen volt. Akkor kell orvoshoz menni, ha véres a vizelet és ez nem múlik el spontán 2, 3 nap alatt....

Urulógiára kell menni, nem nőgyógyászhoz. De másodjára anti-biotikumot kellett szednem, mert eléggé belázasodtam, nagyon rosszul voltam és egész éjjel nem aludtam a "kezeletlen gyulladás miatt". 5 percenként kellett pisilni mennem, mert folyamatos volt az inger, nagyon fájdalmas volt és véres....


A fürdés hiányának nincsen köze ehhez a jellegű problémához. Vannak hajlamosító tényezők, de növelni tudjuk a fertőzés esélyét, ha sűrűn élünk házaséletet, illetve a kutyapóz különösen elősegíti a gyulladást (mivel az végbélről baktériumok kerülnek át és jutnak fel a húgycsőbe, ahol semmi keresnivalójuk).

Egy dolog tud segíteni, ha együttlét után a párod elmegy mindig pisilni és ez kitísztitja a húgycsővet.

Nekem bevált. Már előre félek, ha utána nem sikerül mosdóba elmennem, mert akkor belobbanhat ez a dolog....

2020. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!