Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után 2 nappal...

Menstruáció után 2 nappal ilyen ovu teszt?

Figyelt kérdés

[link]


2 napja múlt el a menstruációm. Ma 1 órakor ilyen tesztem lett. Ez még nem pozitív tudom, csak érdekelne a véleményetek


2020. jún. 30. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen vélemények érdekelnek? Ez még nem pozitív, napok alatt lehet hogy az lesz.Gondolom menstruáció után nem jóstesztnek szántad.
2020. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem annak szántam, igazából fogalmam sincs hogy milyennek kell lennie, át érdekel, hogy ilyen hamar ez normális e vagy valós lehet e
2020. jún. 30. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez semmi, ez egy negatív lh teszt. Teljesen normális, hogy ilyenkor ilyen. Terhesség esetén nem menstruálnál és látványosan pozitív lenne, már napokkal mensi előtt az lh teszt. De mint tudjuk nem minden terhes nőnek lesz pozi az lh tesztje.


Mensi után ne gondoljunk már terhességre az istenit.... Ez a 2020-as év trendje.

2019-ben meg a rámnéztek terhes vagyok volt a divat.... komolyan... megjött vérzel nem vagy terhes, tök fölös bármilen nemű tesztet elvégezni. Ovu tesztnek meg középidő felé van értelme meg jelentősége. Ovulációig ingadozó az lh szint hol erősebb, hol gyengébb lesz a teszt. Ez normális jelenség.


Bocsánat, ha megbántottalak a válaszommal, de ha valamit félreértettünk, akkor az azért van, mert nem írod le, hogy miért is csináltál mensi után ovu tesztet... még a terhességi tesztet csak csak megérti az ember, de nyilván vérzés mellett, ha terhes az ember, akkor már a hcg teszt is pozi lesz... na de, hogy most LH teszt? Őszintén? mi a bánatnak? :D Ovuláció középidőben van. Ha nem reped meg egy tüsző az kitarthat akár mensi végéig is és esetleg orgazmussal megreped. De LH attól még nem lesz a szervezetben több. Az csak és kizárólag ovukor ovuidőben lesz magas. Tehát totál értelmetlen volt ovu tesztelni. (ha netalán úgy gondolnád, most ovulálsz.) Tünetek meg egy nőnél akár 30 napból 30 napig lehetnek, mivel a hormonszintünk folyamatosan változik.

2020. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok látom közbe válaszoltál. Így az égnek mered a hajam stílusomat vedd kérlek félig meddig semmisnek.


Ovu teszt ilyen, akár egész ciklusban szép két csíkos, ovu idején lesz erős két csík rajta, akár egyik napról a másikra. 28 napos ciklus mellett 12. napon lehet kezdeni a tesztelést. Ehhez mérten számold kis a te ciklushosszodnak megfelelő kezdést. Mensi után még nem kell.


Sok sikert!

2020. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ezt akartam elkerülni.:( tegnap előtt már erősebben látszódott a csík, rátok hallgatva vártam még, hiszen, még nem telt el a 12 nap, ma kivancsisagbol csináltam még 1 tesztet és ezen már annyira halványan látszik, hogy egyértelmű hogy már lekéstünk róla. :(
2020. júl. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!