Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a csík a pozitív teszten...

Ez a csík a pozitív teszten erősnek számít menstruáció előtt két nappal vagy sem?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, nem kéne tesztelni menstruáció előtt, viccből ellőttem egyet, nem gondoltam, hogy pozitív lesz. Lehet ebből még kémiai terhesség szerintetek? 10es erősségű a teszt.



2020. márc. 22. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív, igen. És bármi lehet belőle.
2020. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szép erős pozi teszt főleg ilyen korán. De a nem várt napjáig bármi lehet belőle, ha egyforma erős lenne a két csík akkor is simán elmehetne pár napon belül, vagy akár két hét múlva. Egyenlőre pozitív és terhes vagy, bízni kell benne minden rendben halad majd :)
2020. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok :) kedden kéne megjönnie, duphasztont szedek progeszteron pótlásra. Azért reménykedek, hogy nem jön meg. Ha nem jönne meg, mikor kell időpontot kérni az orvostól? Már jövő héten, vagy várjak még egy hetet inkább, hátha még megjönne?
2020. márc. 22. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a 6.-7. között érdemes menni, akkor már kell lennie szívhangnak. Tehát két hét múlva már mehetsz az első uh-ra
2020. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!