Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt koztetek olyan aki...

Volt koztetek olyan aki nagyon rendszertelen menstruacio (van ,hogy 2-3 honap kimarad) mellett esett teherbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos ismeretlen okbol nagyon osszevissza a menstruaciom. Tobbszor is voltam kivizsgalason , pcosem nincsen. Fogamzasgatlot irt fel az orvos 1evig szedtem , amikoris beallt a menzesz ,de abbahagyas utan ismet kihagyasokkal jon csak meg..

Babat tervezunk januar ota de meg nem teszteltem pozitivat.

Az elmult 6 honapban nem volt soha semmilyen "tunet" amire gyanakodtam volna , viszont 2 napja reggel arra ebredtem ,hogy nagyon furcsa szagot erzek (a parom azt mondta nincs semmilyen szag..), valamint azota is ha fozok budosnek erzem es hanyingerem lesz tole.


Szeretnek majd tesztelni , csak kivancsi vagyok volte mar valaki igy mint en.



2020. júl. 2. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Először rendbe kellene rakatnod a szervezeted. Ha terhes is vagy, nem jó ilyen egészségtelenül várni. Milyen kivizsgálásaid voltak eddig konkrétan? Átjárhatósági, vérvétel, hormonpanel??
2020. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egy barátnőm esett teherbe, hogy szinte meddőnek nyilvánították, évente 1 vagy jó esetben 2 alkalommal menstruált. Ő a kapcsolata kezdetétől nem védekezett a partnerével, ez úgy 3 éve van.
2020. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45-55 napos ciklusok mellett egy év alatt estem teherbe.Pcon kívül IR, pajzsmirigy működési zavara meg ki tudja mi nem okozhat ilyen ciklust.Nem lehetetlen teherbe esni,de azért nezesd meg magad egy endokrinológussal is.
2020. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami kimaradt a 3 valaszomból.Érdemes rendesen utána járnod,mert nekem szerencsém volt, volt peteérésem,de van olyan is, hogy valakinek nincs,ha az utóbbi csoportot erősíted akkor megy az idő és semmivel nem lesztek kozelebb a célhoz.
2020. júl. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem volt rendszeres, 4 gyerekem van. 😊
2020. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!