Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön össze a baba. Szerinte...

Nem jön össze a baba. Szerintetek miért nem?

Figyelt kérdés

3 hónapja nem védekezünk de nem jön össze a baba. Peteéréskor és előtte is együtt vagyunk, de megis megjön a nem várt. Szerintetek mitől lehet? A párom nem dohanyzik, nem iszik, én sem, már nagyon sokat olvastam a témáról és nagyon vágyom a bébire, de nem akar össze jönni. :(

21/L



2020. júl. 3. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Azért 3 hónap nem olyan hosszú idő. Még próbálkozzatok!
2020. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak fel even volt egy missed ab-om es felek hogy emiatt nem sikerul
2020. júl. 3. 18:34
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Millió meg egy oka lehet, miért nem. Mégis honnan tudhatnánk?
2020. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Mi teljesen egészségesek vagyunk a férjemmel, mégis csak a 7. hónapban jött össze a kisfiunk. 3 hónap még semmi. Két egészséges ember, ha együtt van, teljesen jó időben, abból sem lesz feltétlen terhesség. Türelem!!!
2020. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Hivatalosan akkor merül fel a gyanú a meddőségre, ha 1 év védekezés nélküli rendszeres szexuális élet után sem sikerül a teherbeesés. 3 hónap még semmi. Várj nyugodtan, ne feszülj be.


Érdekes, hogy milyen sokan gondolják, hogy abbahagyják a hormonális fogamzásgátló, és pikk-pakk teherbe esnek.

2020. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert még rövid ideje próbálkoztok.
2020. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év múlva sikerül is teljesen normális. Persze vannak olyanok, akiknek nagyon hamar összejött, de nem olyan gyakori ez. Ha egy év elteltével sem történik változás, akkor érdemes orvoshoz menni, rengeteg oka lehet, hogy nem sikerül, még akár pszichés oka is.
2020. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 21 éves vagyok. Azt tudom tanácsolni, hogy tereld el a gondolataidat, ne stresszelj!!! Mi is 3 hónapja próbálkozunk.

1.hónapban későn kezdtük, akkor nem lett semmi.

2.hónapban pozitív teszt, de nem erősösött...korai vetélés, nagy trauma.

3. hónap, ma nagyon erős pozitív tesztem van és bízok benne, hogy így marad. Pedig most nem is foglalkoztam annyira a dologgal, az esküvő szervezése leköti a figyelmemet :)

2020. júl. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj ez még nem sok idő a probálkozáshoz nekünk 1 év után sikerült kitartás 10+2hkm
2020. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ezen ne görcsölni. 21 éves vagy, előtted az élet még. Tereld el a gondolataidat, kösd le magad, és jön, amikor szeretne :)
2020. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!