Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő alatt jött...

Kinek mennyi idő alatt jött össze így a baba?

Figyelt kérdés

Február 24-en 8 hetesen elvetéltem.

Műtéti úton eltavolitottak belőlem az embriót.

A műtét után 8 napig véreztem. Közel 2.honapja probalkozunk a babával de sikertelenül, minden nap védekezés nélkül együtt vagyok a párommal.

A mensi ciklusaim is rendszertelen, a vetélés óta a ciklusaim: 03.26 ( 30 napra jött meg vetélés után) az április úgy mondd ki maradt meg 40 napra jött meg május 5-en.

Ketsegbe vagyok esve, hogy valami baj van velem.



2020. jún. 4. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nyugalom! Vizsgáltasd ki magad és álljatok rá a kétnaponta történő szexre, jobbak úgy az esélyek, mert a spermának is újra kell termelődnie.
2020. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első jól írta, kétnaponta legyetek együtt a termékeny időszakban.

Sajnálom ami veletek történt, nekem is volt ilyen veszteségem. Alapjáraton 3 hónapot szoktak mondani, amikor nem szabadna próbálkozni, mert kell regeneráció a testnek. Szerintem nálad még nem állt helyre minden, légy türelmes, nézesd meg magadat egy nőgyógyásszal az összevissza ciklus miatt, illetve egy hormonsort is kellene nézetni, mert terhesség után azért sokszor feláll egy kis zavar aminek alapjáraton is időre van szüksége.


Ha egyszer sikerült, újra fog :) Ne adjátok fel, de légy türelmes, mert azért ehhez tényleg idő kell. 8 hetes terhesség, már azért nagynak számít a testnek.

2020. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt. Teljesen normális, hogy picit bekavart a ciklusodba. (Nekem anno a kémiai terhességem utáni hónapban ovulációm sem volt.)

A mindennapos együttlét nem feltétlen eredményes, inkább kétnaponta "ajánlott", így az ovu-t sem késitek le.

2020. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél méhpempőt :) Nekem sokat segített!
2020. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem 9hónap volt mire terhes lettem. 7hetesen kiderült,hogy nincs szívhang.Én is kétségbe estem,hogy valami nincs rendben. Nagyon nehéz volt.3hónapot javasolt az orvos a műtét után,hogy várjunk a dologgal. Ezt ki is vártuk. A rá következő hónapban terhes lettem és egy gyönyörű kisfiam született,aki most 6,5hónapos. Szóval egyáltalán nem biztos,hogy baj van. Nekem több ismerősömnek ment el az első baba. És igen,az már egy pozitív dolog,hogy sikerült teherbe esned. A ciklusom nekem soha nem volt rendszeres. Volt,hogy 28napra jött meg,de olyan is hogy 40. Adj egy még kis időt magadnak...jönni fog a baba.
2020. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!