Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet pozitiv terhessegi...

Ez lehet pozitiv terhessegi teszt?

Figyelt kérdés
Két hete h késik a menstruáciom,valamint szörnyű székrekedésem van.Én nem hittem hogy az lehetek,ugyanis semmi tünetet nem észleltem.Az egyik tesztet tegnap este csinaltam a masikat most...es mindketton olyan furcsa halvany csik jelent meg.Ez mit jelenthet?Koszonom a valaszokat!
2020. júl. 7. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél predictort. 😊
2020. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes is vagy, akkor nagoyn későn lehetett ovu, tehát nem is késik két hete a mensid. Ilyen tesztekkel, ha ezek pozik, kb nem várt napja körül lehetsz, tehát az általad vélt mensi napja ami két hete lett volna kb akkor volt ovud.


Vagy egyéb gond van és nem terhesség áll fent.


Drukkolok, hogy csak kései baba legyen :)

2020. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azért pedig nem olyan halvány tesztek mint amit általában lehet itt látni, hát drukkolok nagyon hogy baba legyen😊
2020. júl. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező mizu??? Teszteltél azóta?
2020. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hali, mi lett végül?
2020. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi lennék...

Mi a helyzet?🤞

2020. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kitetted a kérdésedet és segítünk neked már szerintem annyit megérdemlünk hogy elmondod hogy mi történt de hát a gyakorin ez sajnos nagyon GYAKORI...
2020. aug. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%
Amikor nem jön utólagos válasz, akkor negatív volt a teszt, ennyire egyszerű. Modjuk ezekről ordított is.
2020. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!