Lehetek terhes? 23/N

Figyelt kérdés

Jun 10.en hagytam abba a fogamzásgátlót. 15.en megjött. Alaphőm: 36.3

Ciklus 8. Napján 36.8-ra felment.

Most pénteken:36.3

Szombat:36.4

Vasárnap: szintén.

Hétfőn már nem is mértem. Beletörödtem, hogy ebből nem lesz baba de még peteeres sem?! Ma valamiert mégis megmértem és ma felment 37-re! 2x is megmértem és mind a 2x 37 et mutatott (a lázmérőnk tuti biztos jó, én nem vagyok beteg amitől hőemelkedésem lenne) Június 19. óta szinte mindennap együtt vagyunk a párommal védekezés nélkül. 3 nap maradt ki a juni 30, juli 1 és a juli 6.


2020. júl. 7. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Miért kezdtél hőmérőzni? Azon túl, hogy megőrülsz bele, semmi értelme.


Engedd el, de tényleg! Még ez az első hónapotok! Nyugi!

2020. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Ennyire nem szabad rástresszelni! Ez már nagyon túlzás! Amúgy is idő kell, amíg újra beáll a ciklusod és ha már az első próbálkozós hónapban így állsz hozzá, a végére bele őrülsz! Ne hőmérőzz, ne legyen kényszer szex és ne pörögj rá a témára ennyire. Ugye nem gyerekkel akarod magadhoz láncolni a párodat? Mert ez nagyon úgy fest. Még a tested, ciklusod sem állt rendbe a fogamzásgátló után, de már próbálkoztok...
2020. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

Mi lenne veled ha 10 évig kellene próbálkozni ha már most bepörögsz?

Nyugi, a babához is türelem kell majd. Ennél is több!

2020. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!