Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal az ovulációm környékén pettingeltünk. A dolog úgy történt, hogy ő nem nyúlt hozzám, viszont én magamhoz igen. Lehetséges hogy a boxerén keresztül hozzáértem és úgy nyúltam magamhoz. Azért irtam azt hogy lehetséges, mert már nem vagyok benne teljesen biztos, mivel nagyon félek..

Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogyha csak a csiklomhoz értem, és a huvelyemhez nem, és előtte a barátomhoz nyúltam a boxeren keresztül, úgy hogy ő nem élvezett el, maximum csak elovaladekos volt, lehetséges hogy terhes lettem?

Tudom hogy nagyon abszurd kérdés, és én is rogton azt vágnám rá hogy természetesen nem, de nagyon jó lenne a megerősítés.



2020. júl. 7. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2020. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Amíg ennyire tudatlan vagy a témában, addig ne csinálj semmi ilyesmit...
2020. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Aki ennyit sem tud a teste működéséről az miért szexel?
2020. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!