Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért erősödik az LH tesztem...

Miért erősödik az LH tesztem a 20.cnapon?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 20.cnapon. 3 napja csinálok LH tesztet, ami eddig halvány, alig látható volt. De a mai napon majdnem olyan erős, mint a kontroll csík.

Az ovum már megvolt a 15.napon.

Mindjárt megjön érzésem van, szúr a hasam alja és a mellem is feszül.


2020. júl. 8. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mégsem vagy túl az ovun, hanem most lesz. Hány naposak a ciklusaid?
2020. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal az LH hormon ingadozik, de normál esetben egyszer éri el a csúcsot, persze elöfordulhat egy hónapban két peteérés is.
2020. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván jóstesztelés miatt csinálod.


Az LH ingadozik. Az viszont bizonyos, hogy akinek kimutatja a terhességet, annak pár nappal nem várt előtt erős kétcsíkos lesz az LH teszt.


Nekem 4 nappal nem várt előtt erősebb volt a teszt csík mint a kontroll. Persze ekkor már a hcg teszt is halvány pozi volt.


Előtte egy két ciklust néztem, vagy hómező volt az lh teszt egy nappal mensi előtt vagy halvány kétcsíkos, de pozitív nem.


De mivel ingadozó az LH szint, így egy majdnem pozitív(de még nem az) LH teszt semmit nem jelent. 20. ciklusnap meg még igen csak távol esik a nem várt napjától, így még semmit nem jelent bármi tis látsz. Inkább egy elcsúszott ovut.


Jóstesztnek próbáld 4 nappal nem várt előtt.


Sok sikert!

2020. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28-29 naposak a ciklusaim
2020. júl. 8. 12:44
 5/8 A kérdező kommentje:
A nyúlós áttetsző nyák megvolt a 14.,15.nap körül. Akkor ezek szerint mégsem akkor voltam termékeny?
2020. júl. 8. 12:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként miért nem ovukor nézted az lh tesztet?


Lényeg a lényegben, egy esetleges terhesség kimutatásához még korán van.

Amíg nem pozitív addig nincs is miről beszélni. Az LH ingadozhat. Mivel nem nézted ovukor teszttel így nem tudhatod biztosra, hogy akkor volt e. A tünetek megtévesztőek lehetnek, akár egy héttel hamarabb is érezhetjük őket. Ha van elég teszted tesztelgess még.

2020. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Naptár szerint volt 15.cnapon az ovum. Valahogy elamaradtak a tünetek. Csak a nyák volt meg. Azért kezdtem el, tesztelgetni, mert a napokban kezdődtek a szokásos ovus fájdalmak. Ezek szerint még csak most lesz tüszőrepedésem.
2020. júl. 8. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem most lesz a tüszőrepedésed. Nyák nekem ovu előtt 5-6 nappal is van.

Ezek a naptárak pedig csak egy körülbelüli időpontot adnak meg, de a naptár nem ismeri a szervezeted. Ezért jó, hogy lh tesztet használsz, azzal már lehet kalkulálni

2020. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!