Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12.dpon vagyok ma. Szerintetek...

12.dpon vagyok ma. Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés

A képet kb 5-6 percnél fotóztam. Itt határozottan láttam a második csíkot. Viszont azóta annyira elhalványodott hogy fotózni kb nem is lehet. Persze az én röntgen szemem így látja.

Ha valaki megkérdezné miért teszteltem ilyen korán,csak azért mert több mint 3 éve várjuk a babát,és múlt hónapról marad meg egy tesztem,és próba szerencse alapon megcsináltam ma reggel.


2020. júl. 10. 07:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2020. júl. 10. 07:39
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez x epil? Az velem is csinált ilyen eltűnőset. Holnap probalkoznek egy Facellel vagy Predictorral. (Ugyan, ne magyarázkodj, hogy miért teszteltél korán, semmi köze hozzá senkinek, no meg vagyunk itt páran koránteszt mániásak 😌)
2020. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen xepil. Persze fogok csinálni másfajtát,úgyis tervben van hogy veszek.

Nálad az xepil mikor eltűnős volt akkor negatív volt ugye?

2020. júl. 10. 07:55
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
12.dpo? Nem érdemes 25-össel tesztelni, x-epillel pláne nem. Nekem 4 nap késésnél lett pozi, amikor már minden más az volt :)
2020. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hajlamos a szellemcsíkra. Múlt hónapban amikor ilyen volt nem voltam terhes :(
2020. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

Mit ír a leírás? Ha 3 perces akkor időn túli száradási csík. Ha időn belüli akkor se az igazi, még negatívnak mondanám.

Azt tanácsolom hogy várj még, és ne ilyen rossz minőségű tesztet használj!

2020. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ma megpróbálok venni egy Predictort. Úgyis vasárnap van a nemvárt,és ha nem jön meg,akkor megcsinálom vasárnap.

Persze,sejtettem hogy ez a teszt negatív,de elég régóta tesztelek már,és eddig ilyen csíkkal még nem találkoztam.

2020. júl. 10. 08:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Én meg csak ezt a tesztet használtam és sose vert át.
2020. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt az én tesztem 11dpo-n, ami 5 perc mulva szintén eltűnt! Elrohantam egy Predictorért, az már egyértelmű 2 csík volt! :)
2020. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

X-epil jó teszt, viszont türelmesen megvárja mindig a mensi napját. Szóval ha türelmetlenül tesztelget az ember mensi előtt, akkor predictor vagy facelle teszt az ami aránylag megbízható.


Sok sikert, két nap múlva ismételj, vagy akár holnap. Valami van rajta, de nekem pl terhesen és kémiai terhességnél is ilyen volt. Szóval muszáj megvárni, hogy késik e a mensi.

2020. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!