Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12.dpon vagyok ma. Szerintetek...

12.dpon vagyok ma. Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés

A képet kb 5-6 percnél fotóztam. Itt határozottan láttam a második csíkot. Viszont azóta annyira elhalványodott hogy fotózni kb nem is lehet. Persze az én röntgen szemem így látja.

Ha valaki megkérdezné miért teszteltem ilyen korán,csak azért mert több mint 3 éve várjuk a babát,és múlt hónapról marad meg egy tesztem,és próba szerencse alapon megcsináltam ma reggel.


2020. júl. 10. 07:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a 11. DPO-n vagyok. Igyekszem türelmes lenni és várni a nem vártig a teszteléssel. Hosszú és szabálytalan ciklusaim vannak. Többször kivizsgáltak, D vitamin hiányok kívül más nem derült ki. Szóval nem egyszerű. LH teszteltem és a tüneteket figyeve lőttem be az ovut. 33 éves vagyok és első baba lenne. Csak nem rég kezdtünk próbálkozni. Kérdező, sok sikert neked és mindenkinek, aki nem várja 🙂.
2020. júl. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó,kedves Tőled 🙂

Ma sikerült beszereznem egy Predictor tesztet,holnap reggel lehet meg is csinálom.

Nálunk is első baba lenne,én 30 éves vagyok.

Drukkolok Neked,írd majd meg kérlek hogy mi lett végül. 🙂

2020. júl. 10. 16:50
 13/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megírom. Szerintem jövő hét elején tesztelek, hétfőre nem várom. Várom a fejleményeket kérdező és én is nagyon drukkolok. 🤞
2020. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma reggel megcsináltam a Predictort. Negatív lett.

Csalódott vagyok,pedig próbáltam magamat nem beleélni a pozitív tesztbe. Szóval várom hogy holnap megjöjjön. Aki vár még a pozitív tesztre,annak nagyon drukkolok 🍀

2020. júl. 11. 07:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg van remény, ne add még fel.
2020. júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ó, nagyon sajnálom :(((
2020. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem bízom abban hogy nem fog megjönni. Eléggé ismerem a testemet,tudom mikor volt ovulációm,tudom mikor voltunk együtt. Mindent feljegyeztem,és az alapján ma már ki kellett volna mutatnia a Predictor tesztnek.

Sajnos eléggé a realitások talaján állok. Hosszú volt ez a több mint 3 év,sokat tanultam magamról,a testemről és annak működéséről.

Ennyi idő kellett ahhoz,hogy mostmár a tesztet sem szedem szét,nem forgatom,hanem egyszerűen elfogadom azt,hogy ez a hónap is sikertelen volt.

De megyünk tovább,nem adjuk fel,és talán majd egyszer nekünk is sikerül.

2020. júl. 11. 08:51
 18/19 anonim ***** válasza:
11, 13 vagyok. Kérdező, sajnálom, hogy a mai negatív lett. Én is azt mondanám, hogy ne add még fel. Sok olyanról olvasni, hogy mégis csak a nem várt után lett pozitív a Predictor is. De megértem, hogy az eddigi tapasztalataidra hagyatkozol és nehéz bizakodnod. Én megszegtem, amit elterveztem és ma a 12. DPO-n teszteltem. Persze hómező lett. Csináltam egy LH-t is jóstesztként, de az sem pozitív. Magamban én is azt érzem, hogy ez ebben a hónapban már így marad. Mivel már 33 éves vagyok, bennem van az a nyomasztó érzés, hogy túl sokáig vártam, de eddig nem voltak adottak a feltételek. Azért nagyon bízom benne, hogy hamarosan sikerrel jársz. Kitartás mindenkinek, aki ebben a cipőben jár.
2020. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem végül a nem várt utáni napon is negatív, de meg sem jött, szóval sanszos, hogy mégsem volt peteérésem. LH teszt alapján gondoltam, hogy volt. A pozitívnak vélt teszt utáni 15. napon se menstruáció, se baba. És arra utaló jel sem, hogy meg akarna jönni. Elég lehangoló ☹️. Mindenkinek kitartás, aki várja a kétcsíkos tesztet. Kérdező, továbbra is drukkolok neked.
2020. júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!