Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha este vagy délután csinálnám...

Ha este vagy délután csinálnám a tesztet, akkor nem lenne pontos csak ha reggel végzem el?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 12:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Terhességi teszt
2020. júl. 13. 12:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez attól függ, hogy késik-e már. Ha késik, akkor mind1 mikor csinálod.

Ha még nem késik, akkor reggel és 10es teszttel éri meg. De még akkor se biztos, hogy mutat biztosat.

2020. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Predictor tesztem van. 31. Napom van most, szerintem meg kellene jönnie már.
2020. júl. 13. 13:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggelt miért olyan nehéz kivárni? Jobb mint egy negatív esetén újra tesztelgetni meg további kérdéseket írni. Nekem 2 nap késés után éppenhogy sejthető volt, 4 nap késés után valamivel erősebb, mind2 rrggeli pisiből. Lehet késői ovud v bármi ami bezavar.
2020. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem várj reggelig.

Én is holnap tesztelek. Én a 40. napon vagyok. Nekem is most kellen már megjönnie, de lehet késik is már... elég rendszertelen. Ma veszek én is predictort, de már megvárom a reggelt.

Mióta próbálkoztok?

Nekünk ez a 17. Hónapunk... már nem nagyon reménykedek pozitív tesztben...

2020. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt hogy ha nappal tesztelek akkor pontos e, nekem most van reggel,éjszakás voltam, délelőtt aludtam.

Azt olvastam, hogy azért reggel javasolt mert akkor nagyobb mennyiségben van egy a hcg a vizeletben, mivel éjjel általában alszunk nem pisilünk sokat és nem fogyasztunk sok folyadékot.

Viszont én most aludtam...

2020. júl. 13. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodtan megcsinalhatod, plane a Predictort.
2020. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tesztelhetsz. Nekem 13.dpo delutániból egyértelmű pozitív lett. Én mondjuk biztosra tudtam az ovu napját.
2020. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem terveztem babát.. de mégis van rá esély, hogy összejött. Ha jönni akar jöjjön.. meglátjuk :)
2020. júl. 13. 14:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Predivel, nem várt napján már délután is tesztelhetsz, nem napszak függvénye a dolog, hanem, hogy keveset igyon az ember, és 2 órát ne pisiljen. Mikor terhes lettem 4 nappal nem várt előtt délután is pozi lett a teszt. Csak azért ajánlott a reggeli első vizelet, mert jó esetben az ember éjszaka több órát alszik, nem iszik-eszik, pisil így koncentráltabb a vizelet. Minden esetre nem várt után már a híg vizeletből is kimutatja a teszt, ha van baba. Predi elég megbízható és korán mutatja, tehát hajrá csak bátran.
2020. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!