Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján szerintetek...

A görbém alapján szerintetek érdemes tesztelni már? (12dpo)

Figyelt kérdés

Holnap kéne megjönnie. Ezt hívják trifázisos görbének?

URL= [link]



2020. júl. 18. 17:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy délutáni pisiből teszteltem. Remélem csak az volt a baj. Bár kezdem elvesziteni a reményt
2020. júl. 19. 19:22
 12/18 anonim ***** válasza:
Hőd mennyi volt?
2020. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
36.99 maradt ma is.
2020. júl. 19. 20:25
 14/18 anonim ***** válasza:
A görbe alapján csak 10-én volt ovulációd, azaz még csak 10. dpo-n vagy. Én még biztos nem tesztelnék. Majd 4 nap múlva, ha akkor sem jön meg.
2020. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne 25 tesztet használj hanem érzékenyebbet. A fiamnál a predictor early már menszesz előtt pár nappal kimutatta. Tervezzük a kistesót. Nekem jún 8 volt ovum

Ma veszek tesztet holnap reggel megcsinálom. Ne keseredj el addig mìg nem jön meg

Sőt utána sem új hónap új esély drukkolok

2020. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kedves 14es. Biztos, hogy 6an volt az ovuláció, mert ovulációs teszt is akkor volt pozitív utána már nem, a nyákom is úgy volt termékeny és ovulációs fájdalmam is akkor volt. Illetve a program is oda húzta be. Mindig 13 napos a lutealis fazisom ahogy most is. Szóval tuti nem 10en volt. Amúgy ma megjött szóval ez a hónap ugrott 😊
2020. júl. 20. 21:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát fura. Nekem a görbe alapján abszolút úgy tűnik, hogy 10-én volt. Az az utolsó alacsony hős nap, utána ment fel. Többi görbéd is ilyen?
2020. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Igen. Mindig fokozatosan megy fel a hőm. Egyszer már voltam terhes, de sajnos 8. Héten missed ab lett. Kiderült hogy véralvadási zavarom van. De akkor is így volt a görbém szval akkor is fokozatosan emelkedett a hőm. Voltam progeszteron szint mérésen is ovuláció után 7 nappal es az is nagyon jó lett. Állítólag van akinek ilyen hogy lassan emelkedik, de ez nem jelent gondot
2020. júl. 20. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!