Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két nap késésnél, második nap...

Két nap késésnél, második nap reggelén x-epil már kimutatta volna?

Figyelt kérdés

Nem tudok ovu időpontot, de teszt teljesen hómező

Érzésre olyan mintha meglenne, csak mégsem vérzek. Nem jellemző a késés.


2020. júl. 20. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kimutatta az x epil időben, ha terhes voltam.
2020. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom, hogy valamit már mutatnia kellett volna
2020. júl. 20. 11:45
 3/25 anonim ***** válasza:
Halványan mutatta nekem 2 nap késésnél. Nekem abszolút középidőben van az ovum.
2020. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem már nem várt napja előtt is mutatta, 11.dpo-n Bár akkor szemmeresztgetős volt. Nem várt napján már szép halványka, de egyértelmű volt.
2020. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Azért most már írhatna olyan is, akinek csak napokkal később:)

de köszönöm a válaszokat....

2020. júl. 20. 12:49
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 héttel a nem várt után jelezte, de azért mert akkora fejetlenség volt nálunk, éppen költöztünk, és fel sem tűnt, hogy késik. Majdnem 6 hetes voltam, mikor ránéztem a naptárra, és gondolkodóba estem... 😂
2020. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
azért az más, ha korábban nem is teszteltél:) így nem tudjuk, legkorábban mikor mutatta volna:)
2020. júl. 20. 13:34
 8/25 anonim ***** válasza:

16 nappal ovu után már minden teszt mutat legalább halvány pozit terhesség esetén. Ami átlagosan két nap késést jelent. Ehhez kell tudni az ovu napját. Ha az ovu késik akkor a nem várt napja is későbbre esik. Ha pontosak a ciklusaid, tehát nem szokott egy héttel hosszabb lenni akkor pozinak kéne lennie a tesztnek, ha van baba. Ha sokszor van hosszabb ciklusod akkor meg azt kell alapul venni, hogy tényleg késik e. De sajnos ezer más oka lehet a késésnek is :(


Kitartás és mielőbbi sikert kívánok.

2020. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Pontos szokott lenni

Nagyon ritka, hogy késik és olyankor is már "vacakul" vagyok

Most hőm picit fent és semmi bajom, még a szokásos mellfájdalom sincs

Tudom lehet egy nő életében olyan is hogy egy egy havi kimarad...

2020. júl. 20. 13:59
 10/25 anonim ***** válasza:

Igen sajnos lehet :S De végül is csak két napot késik, még azért belefér, ha csak két nap múlva lesz pozi, mert az nem is olyan sok késés ovunál. Viszont, ha két nap múlva se lesz pozi, akkor engedd el :( Ugye amíg nem jön meg van remény, lehet megviccel a természet és pont most egy héttel később volt ovu és még sikerrel is jártok :) Sose lehet tudni. Két naponta érdemes tesztelni.


Nekem amúgy akkor szokott késni mikor elmarad az ovu, 8-10 napot késik olyankor.. sajnos szülés után 3 évvel, elég rendszertelen, hogy van ovum vagy sem....

2020. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!