Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem tudok teherbe esni?...

Miert nem tudok teherbe esni? Voltam dokinal,minden ok,január óta probalkozunk,volt egy spontán vetelesem áprilisban.Most kezdtem el szedni progeszteront.Lehet,hogy rá gorcsolok?Esetleg valami vitamint ajanlanatok vagy életmódot valtoztassak? 23/L

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 13:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ennyi ideje “próbálkozunk” és nekünk se sikerült még, nem estem teherbe. Nem hiszem, hogy ez sok idő lenne. Persze nekem is eszembe jut, Hogy vajon sikerül-e a közeljövőben, de orvoshoz csak 1 év utàn megyek, ha addig nem sikerül. Ezt senki sem tudja megmondani neked hogy miért nem, millió egy oka lehet, mondjuk az is, hogy “mert csak”, ugyanis sehol sincs megírva, hogy rögtön sikerülnie kell és nem kell hogy baj legyen. Gondolom csak ilyen alap vizsgálataid voltak, vérvételből nem lehet mindent megállapítani. Elég sok más vizsgálat van amit ajánlanak azoknak, akiknek nem sikerül több mint egy eve, férfi és női oldalon is lehet a hiba.
2020. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!