Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ha 6 hónap alatt...

Szerintetek ha 6 hónap alatt nem estem teherbe, akkor már nincs sok esélye hogy spontán teherbeessek?

Figyelt kérdés
Ezalatt a 6 hónap alatt végig követve volt az ovulációm (lh teszt, 3x ultrahang és érzem is). Rendszeres szexuális életünk van, nem csak ovuláció környékén vagyunk együtt.
2020. ápr. 14. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem! 1.5 év után estem teherbe. Mindketten egészségesek vagyunk. Voltunk nőgyógyásznál, andrológián. Türelem.
2020. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, simán előfordul, hogy teljesen egészséges embereknél is sokáig tart, mire sikerül teherbe esni.
2020. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy éven belül nem jön össze, akkor érdemes kivizsgáltatni magatokat, de még az sem jelenti azt, hogy van vmi gond.
2020. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem figyeltem a testemet, halvány lila gőzöm nem volt, hogy mikor ovulálok, a 7. hónapban lettem terhes. :)

Majd ha 1 év után sem esel teherbe, akkor elkezdhetsz aggódni. Bár akkor sem feltétlen kell.

2020. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5 év volt mire terhes lettem, ők angyalkák lettek ... :(


Majd másfél év múlva ismét.


Több ismerősöm már a lombikra ment volna, de közvetlen előtte levő ciklusban terhesek lettek.


6 hónap még semmi :)


Ezer oka lehet, hogy pont nem sikerül. Sokszor csak apró gond.... néha egy kis pajzsmirigy gond, kap rá gyógyszert az ember és bumm terhes lesz pár hónap alatt.


De az is lehet, hogy a pároddal van gond, ezt így nem lehet tudni, de teljesen egészséges pároknak is sokszor évek is lehet mire összejön.


Egyet javaslok, vizsgálatok nélkül pl a teákat (palástfű, cicikafark) Ne próbáld ki, mert többet árthat mint használ és felborogatja a hormonokat aztán még pár hónap mire visszaáll.

2020. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 6 évet vártunk az elsőre. 😊
2020. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 8 hónap alatt estem teherbe, mondjuk előtte fogamzásgátlót szedtem, és idő volt, mire helyreállt a ciklusom. De mikor helyreállt, akkor sem egyből sikerült. Kitartás, ez még semmit nem jelent!
2020. ápr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 8 évig nem estem teherbe, mikor elterveztünk az életünket gyerek nélkül, következő hónapban pozit teszteltem.
2020. ápr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!