Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak...

Lehetek terhes vagy csak peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnénk babát a párommal. 2. hónapja próbálkozunk. A menstruáciom 3-4 napig tart 29-31 napos ciklusokkal. Nagyon szoktam görcsölni az első napon utána szinte semmit nem érzek. Július 5-én jött meg, de mi a párommal 8-án már sexeltünk, akkor már a menstruációm utolsó napja volt, szinte nem volt már semmi. Utána pedig: Július 10. 14. 15. 16. 17. 18.-án voltunk együtt.

16-17-én szúró fájdalmat éreztem a méhemnél. Ez lehetett már beágyazódás vagy csak peteérésem volt? Lehetek már terhes vagy mikor lenne érdemes tesztelni, hogy kimutasson a teszt valamit?



2020. júl. 20. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez 29-31 napos ciklus mellett inkább ovuláció.
2020. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Véreztél. Az, hogy szexeltél még nem feltétlen eredményez babát.
2020. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát beágyazódás semmiképp, valószínűleg akkor volt ovulációd.
2020. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akkor az ovuláció alatt is együtt voltunk. Előtte és utána is. Mennyi idő lehet utána a beágyazódás ha megtörténik?
2020. júl. 20. 20:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A következő esedékes menzesz idejére fejeződik be.
2020. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

7-10 nap a beágyazódás. Utána kezd el termelődni a HcG, amit a teszt kimutathat. Vagyis akkor tesztelj, ha késik.


És ne görcsölj rá ennyire, mert ez nem használ.

2020. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ovu volt, az esedékes menstruáció napján tesztelj. Vagy esetleg 1-2 nappal előtte ha türelmetlen vagy. Mondjuk 29-én esetleg.
2020. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Először is... ne görcsölj rá ennyire mert akkor nehezen jön össze. A neten vannak jó alkalmazások amik nagyjából megmutatják mikor van peteérésed valamint ha fogyeled a hődet és veszel ovu tesztet az jó kombó. A menszesz első napjától kell mérni a hőt most ezt nem írnám le mert hosszú. Neten ha rákeresel biztos megtalálod reszletesen. Illetve ha nem zárkózol el a tested vizsgálat!tól értem én a méhszájat abból is meg tudod állapítani mikor vagy termékeny és mikor nem. Illetve a tojásfehérjés folyásból. Még egy jó tanács ha babát akartok nem kell minden nap szexelni csak mikor tényleg jól esik vagy 2 naponta

A minden nap sem jó mert azt olvastam hogy a ferfi sperma elgyengül. Drukkolok neked

2020. júl. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mizu azóta kérdező?

Nekem 07.02én volt meg utoljára, hasonló ciklushosszaim vannak. Én még nem teszteltem.

2020. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Teszteltem 2 napja, sajnos negatív.

De mielőtt meg szokott jönni kb 1 héttel már érzem az erős derékfájást, mellfeszülést, alhasnál kisebb-nagyobb görcsölő fájdalmat, de most az ég világon semmit nem érzek, pedig 3 nap és itt a nem várt... nem tudom, hogy ez épp egy tünet lenne?! hogy nem érzek semmit.

Reggel megittam a szokásos kávé adagomat, utána furán kezdtem el érezni magam, 1-2 óra múlva ki is dobtam a taccsot, azóta is elég szarul vagyok és erős hasfájást érzek. Nem értem most mivan, de még reménykedek a legjobbakban :)

2020. júl. 31. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!