Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak...

Lehetek terhes vagy csak peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnénk babát a párommal. 2. hónapja próbálkozunk. A menstruáciom 3-4 napig tart 29-31 napos ciklusokkal. Nagyon szoktam görcsölni az első napon utána szinte semmit nem érzek. Július 5-én jött meg, de mi a párommal 8-án már sexeltünk, akkor már a menstruációm utolsó napja volt, szinte nem volt már semmi. Utána pedig: Július 10. 14. 15. 16. 17. 18.-án voltunk együtt.

16-17-én szúró fájdalmat éreztem a méhemnél. Ez lehetett már beágyazódás vagy csak peteérésem volt? Lehetek már terhes vagy mikor lenne érdemes tesztelni, hogy kimutasson a teszt valamit?



2020. júl. 20. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor hasonló.

Nekem 3.napja mindjárt megjön érzésem van, a melleim feszülnek, a derekam fáj. Elötte sosem szokott ilyen tünetem lenni.

Tegnap teszteltem, de csak délután, egy iszonyat halvány második csikot láttam, de ahogy száradt a teszt, úhy tűnt el a 2.csík.

Ma reggel újra teszteltem, ma is baromi halvány, naggggyon kell nézni, hogy eszrevegye az ember, de már ha megszaradt is látszott.

Ma van a 29.napom. sosem volt szabályos a havim, van, hogy 30nap, volt,hogy 1 hónap kimaradt...

2020. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mi újság utolsó? Erősödött a csík? :)


Én most vagyok a 33. napon, általában 31. napra jön meg, ilyenkor nyáron szokott csúszni pár napot, így még nem teszteltem, mert nem tudom, hogy csak természetesen késik... vagy baba van a dologban. :)


30. napon viszont hajnalban arra ébredtem, hogy iszonyúan görcsölök mikor megvan, ilyenkor sajnos rögtön megy a 2 gyógyszer és akkor sem mindig múlik el magától, rögtön gondoltam is hogy megjön a 31. napra :/ de hagytam magam szenvedni és most nem vettem be gyógyszert és 1 óra múlva el is múlt a fájdalom... és azóta semmi.

2020. aug. 6. 05:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem megjött azóta :(

Pedig aznap reggel is teszteltem még, az hataeozott pozitív volt. Hetfőre van időpontom nődokihoz.

2020. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sajnálom, talán legközelebb sikerül:) Drukkolok!

Nekem még mindig semmi így a 34. napon. Előjele sincs, hogy meg akarna jönni, se derék fájás, se mellfeszülés, se görcsölés... ilyen még sosem volt. Remélem ez valami pozitív jel lehet :)

2020. aug. 7. 14:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Tesztelsz holnap kérdező? Kíváncsi vagyok. :)
2020. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi jele a mentruációnak így a 37. napon és a teszt is negatív. Teljesen összezavarodtam. Ilyen még sosem volt...
2020. aug. 10. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!