Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil terhességi teszt...

X epil terhességi teszt mennyire biztosan mutatja ki az eredményt?

Figyelt kérdés

Van vérzés,de viszont olyán más és hanyingerem is van hozzá ami nem szokott lenni,csimáltam egy tesztet amin 5 percel később mutatott ki egy halvany csíkot amit nem tudok eldönteni hogy igen vagy nem,próbáltam lefotózni de sajnos annyira halvány hogy képen nem látni,de azabad szemmel viszont igen.

Ha negatív volt egy tesztem semmilyen csik nem jelent meg se kontorol csik helye semmi..most viszont van rajta egy csik.

Lehet hogy hibás?


2020. júl. 21. 17:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Nem hiszem hogy látszódni fog,de tényleg szabad szemmel látható rajta egy csík.

Nem képzelem oda és nem is mesélem be magamnak.

2020. júl. 21. 17:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív.
2020. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kontroll csíknak meg kell jelennie minden esetben. Egy csík nem terhesség. Vegyél Fecelle tesztet, de valószínűleg nem vagy terhes.
2020. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kontroll csík megvan,de mellette a másik csík is van.
2020. júl. 21. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Az X-epil nem a legérzékenyebb, de egy stabil terhességet azért ki tud mutatni az esedékes menses körül, ha nincsenek komolyabb cikluszavarok. Ezen a teszten egy jól látható csík van, a másik lehet hogy valami maszat, de ami ennyire fotózhatatlan, az tulajdonképpen ott sincs, akármit is látsz...


Ha még mindig gyanús, pár nap múlva egy érzékenyebbel tesztelj, de szinte biztos hogy vérzés + negatív teszt mellett nem vagy terhes.

2020. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szabad szemmel nem csak én látom,2en is látják rajtam kívűl.

És nem is hiszem hogy terhes lehetek,hiszen vérzek.

A kontroll csík a helyén van,de a mellette lévő csík is megjelent de annyira halványan hogy telefon kamerával nem tudom lefotózni.

2020. júl. 21. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyébként is, időn túl olvastad le.

Lehet, hogy elindult valami, de megszakadt.

Lásd be, vérzel, a teszt egyértelműen negatív.

Engedd el ezt a hónapot, majd a következőben sikerül.

2020. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát, akkor ti vagytok a Sass család, a fényképeken még a laptop szögbe döntve sem látok haloványan sem semmit, pedig úgy általában előkerülnek a "halvány" csíkok.
2020. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is negatívnak látom, de ha bizonytalan vagy csinálj egy predictort is. Én is véreztem amúgy és pozi tesztem is volt most márciusban de méhen kívüli volt sajnos.
2020. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7%
Van egy negatív teszted és vérzel, tudod, hogy nem vagy terhes. Mi a kérdés? Minek tesztelgetsz?
2020. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!