Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gaz hogy nem mondtam el?

Mennyire gaz hogy nem mondtam el?

Figyelt kérdés
Angliaban elek es allapotos vagyok, meg volt az elso korhazi idopontom szulesznovel, igaz csak telefonon keresztul. Kerdezte volte mar abortuszom es azt mondtam nem, pedig volt. Nem tudom miert... ez mennyire gaz?

2020. júl. 25. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Akkor lehet gàz, ha rh - vagy. Ìgy utòlag nem szòlnek, maganbol szereznèk anti-d-t, ha kell.
2020. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elèggé
2020. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szórakozásból kérdezi, és nem is azért, hogy ítélkezzen.
2020. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vállalja a tettei következényét. Ezen érdemes elgondolkodni.

Remélem nem hoznak emiatt téves döntéseket később. Javítanám legközelebb, ha beszélek vele. Fontos lehet.

2020. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gàz. Felhívnám és elmondanám neki az igazat. Lehet, hogy semmit nem fog számítani. De lehet hogy tévesen döntenek egy szituban mert nincs meg az info.
2020. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Butaság volt, nyugodtan következő beszélgetésnél említsd meg, hogy ne haragúdjon, de hirtelen nem tudtad mit felelj és kínosnak érezted a régi dolgot. De jelenleg fontos számodra a kicsi egészsége meg a sajátod is. Tényleg nem viccből kérdezik, sok gond lehet később, ami bajt okozhat, ha nem tudnak róla. Minden méhben és környékén történt műtétről tudniuk kell, mert lehet bármi komplikáció. Hiába tűnik elsőre lényegtelennek. Nyilván azért ritkán okoz gondot, de ha ne adja az ég még is történik valami ami esetleg kiküszöbölhető lett volna, akkor hogy fogod érezni magad?


Nem késő szólni és inkább legyen egy kis kínos dolog, mint véletlen nagy baj. Ha nem lenne fontos, nem kérdeznék. Ezt itt Magyarországon is megkérdezik.


Jó egészséget és legközelebbi beszélgetésen inkább szólj erről :)

2020. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha nem gond ha esetleg meghalsz te vagy a gyerek a hazugásgod miatt akkor nem gond.


Nem azért kérdezte mert az életedben akar vájkálni hanem komoly egészségügyi oka volt rá.

2020. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nezd, neki csak egy paciens vagy a sok kozul. Nyugodtan mondhatsz neki igazat.
2020. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Igazabol nem miatta mondtam hanem ott volt a szobaban olyasvalaki akinek nem mondtam el.

2020. júl. 31. 10:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezzel sincs baj, nyilván ezt neked kell tudni, de azért utólag, ha nem lesz ott a valaki, akkor tájékoztasd az illetékest :)


Sok boldogságot kívánok, a múlt meg maradjon csak múlt :)

2020. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!